LG G6 ön inceleme!

LG G6 neler sunuyor? LG G6 almaya değer mi?

LG G6, LG'nin yaptığı başka bir akıllı telefona benzemiyor ve kesinlikle doğru yönde atılmış bir adım. Yuvarlak ekran köşeleri, premium malzemeleri ve ilginç tasarım seçenekleri ile tamamlanmış LG amiral gemisi akıllı telefonları için yeni bir çağın habercisidir.

LG nihayet uyandı ve geliştirilmiş tasarımın üstüne, su geçirmezlik gibi modern özelliklerin eklenmesi nedeniyle çıkarılabilir bataryalar gibi eski moda Android özelliklerinden kurtuldu. 

LG G6 şimdiye kadar LG'den gelen en iyi akıllı telefon diyebiliriz. Ancak, bazı teknik özellikleri eski olduğu için dünyanın en iyisi olma özelliğinden alıkoyuyor.

İsterseniz, sözü daha fazla uzatmadan telefonun özelliklerine bir göz atalım.

LG G6, LG'nin bugüne kadarki en iyi görünümlü akıllı telefonu.

 1492420862_02.jpg

 

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • LG G6 ön inceleme!

   Tüm lg serilerinde ekran yapışması ghost screen ve panelde ışık sızması mevcut hatta ikinci ekranda dahi ışık sızması var lg servis bunu hata olarak kabul etmiyor ve geri çeviriyor lg alırken karanlık ortamda ekranları kontrol edin tüm lg serilerinde karşılaşabilirsiniz özellikle şikayer var sitesini inceleyin mağduriyetlerin büyüklüğünü görün.Dünyanın parasını verip mağdur olmayın.

   Misafir 22 Haziran 2017 21:05 Perşembe (1) (0)
  • LG G6 ön inceleme!

   lg uzak durun.bir daha asla asla asla........

   Misafir 21 Nisan 2017 05:59 Cuma (2) (0)
  • LG G6 ön inceleme!

   sormuşsunuz almaya değermi. bu fiyatla kesinlikle değmez. geçen senenin telefonu. hala piyasaya çıkacak.

   Misafir 20 Nisan 2017 11:26 Perşembe (1) (0)
  • LG G6 ön inceleme!

   g6 bu fiyata almaktansa p10 veya mi6 almak çok daha mantıklı. lg g6 fiyat güncellemesi yapması lazım. yoksa g5 gibi bu da elinde kalacak.

   Misafir 20 Nisan 2017 11:23 Perşembe (1) (0)
  • LG G6 ön inceleme!

   lg bu kafayla asla üst sınıf bir firma olamadı olamayacakta. iki sene geriden geliyor. her sene bambaska bir tasarim yapiyor bir turlu kendine has bir tarz yakalayamadı. Rakipleri ile arasında hem teknoloji hem vizyon açısından çok fark var. dandik mal yapıp cesitli hediyeler ile uğraşacağına adam gibi telefon yap. Yada malının değerinde sür piyasaya sat, pahalı girip iki ay sonra fiyat kirmaktan iyidir.

   Misafir 20 Nisan 2017 09:03 Perşembe (0) (0)
  Yorumları Göster