Microsoft HoloLens Türkiye'ye geliyor!

Microsoft, artırılmış gerçeklikte çığır açan HoloLens'i resmi olarak Türkiye'de satışa sunacak!

Microsoft’un geliştirdiği, artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak çalışanların ve işletmelerin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan HoloLens’in resmi olarak bulunduğu ülkelerin sayısı artıyor. Microsoft, HoloLens'i aralarında Türkiye'nin de yer altığı toplam 29 Avrupa ülkesinde satıaş sunacak. Henüz HoloLens'in Türkiye fiyatı açıklanmadı. Tahminlerimize göre; HoloLens Türkiye fiyatı 15.000 TL seviyesinde olacak.

Bu ülkeler; Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye olarak sıralanıyor. Türkiye, Ortadoğu pazarında HoloLens’i kullanıma sunan ilk ülke olacak.

1509533475_hololens.jpg

Microsoft, dünya çapında daha geniş bir ekosistemin karma gerçeklik yaratmasını sağlayacak teknolojilere yatırım yapmaya devam ediyor. Bu genişleme ile HoloLens, pazar yaygınlığını neredeyse üç katına çıkararak 39 ülkede satışa sunulmuş olacak.

Microsoft HoloLens ve Windows Deneyimlerinden Sorumlu Genel Müdürü Lorraine Bardeen, konuyla ilgili olarak; “Microsoft olarak, tüm bireylerin ve kurumların daha fazlasını başarması için destek olmayı misyon edindik. Artırılmış ya da karma gerçeklik, dünya çapındaki müşterilerin ve şirketlerin bugüne kadar yapılması mümkün olmayan şeyleri yapmalarına yardımcı olma potansiyeline sahip. Bu deneyimler, işletmelerin ve çalışanlarının önemli görevleri daha hızlı, daha güvenli ve verimli bir şekilde tamamlamalarına ve müşteri ile ortaklarıyla kuracakları yeni iletişim yolları yaratmalarına yardımcı olacak.” dedi

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Microsoft HoloLens Türkiye'ye geliyor!

   Ucuzmuş

   Misafir 01 Kasım 2017 18:12 Çarşamba (0) (0)
  • Microsoft HoloLens Türkiye'ye geliyor!

   5-10 sene sonra fiyatı düşer de biz de alırız inş.

   Misafir 01 Kasım 2017 17:05 Çarşamba (2) (0)
  • Microsoft HoloLens Türkiye'ye geliyor!

   20tlye alcam seyi neden o kadara aliyim

   Misafir 01 Kasım 2017 15:23 Çarşamba (0) (0)