Microsoft Surface Phone test edilmeye hazır

Microsoft'un 2017 yılında tanıtacağı söylenen Surface Phone akıllı telefonu test edilmeye hazır. İşte Surface Phone ile ilgili bilgiler!

Microsoft’un Surface Phone isminde bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı birkaç yıldır söyleniyor.  Commercial Times’ın Apple’ın tedarikçilerinden biri olan Pegratron üzerinden sızdırdığı bir habere göre Microsoft, uzun zamandır beklenen Surface Phone telefonun deneme üretimine başlamayı planlıyor.

Microsoft Surface Phone test edilmeye hazır

Gazete, Microsoft’un 2017'de Surface Phone'u duyurma planı olduğunu söylüyor. Windows Mobile işletim sistemi ile çalışacak telefonun 2017 veya 2018 yılının başında piyasaya sürüleceği iddia ediliyor.

1480400745_surface.jpg

Microsoft Surface Phone’un Intel tabanlı yonga seti ve Continuum'da x86 uygulamaları çalıştırma yeteneğine sahip olması bekleniyor. 

Bu haberler, Microsoft CEO'sunun şirketin mobil işletmedeki geleceğinden bahsetmesi ve "en mükemmel mobil cihazı" yaparak başarıya ulaşmaya çalıştıklarını söylemesinden birkaç gün sonra geliyor. Dolayısıyla şirket,akıllı telefon üretiminden vazgeçmiş değil.  

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Microsoft Surface Phone test edilmeye hazır

   Microsoft bitti demeden bitmez

   Misafir 07 Aralık 2016 02:49 Çarşamba (0) (0)
  • Microsoft Surface Phone test edilmeye hazır

   Çok pahalı olmasa da alsak ama muhtemelen uçuk bir fiyatta çıkar...

   Misafir 30 Kasım 2016 11:29 Çarşamba (0) (0)
  • Microsoft Surface Phone test edilmeye hazır

   Nokia' yı mundar ettiniz (hoş bu kendi kabahatleri androide geçmek yerine keçi inatları yüzünden önce symbian ve sonra da windows la gelen hüsran).. Bedava verseniz almam, ne backup'ınız var, ne de tüketiciye saygınız. Surface phone adı ile kuş mu konduracaksınız?. Hiç bir gsm shop Türkiye de mallarınızı satmıyor, anca internetten gelirse gelir.. Tarih tekerrürden ibarettir , bu telefon sevdasından vazgeçin , yapacaksanız da gidin Google firmasından kafası çalışan elemanlar alında bu işler nasıl yapılıyormuş öğrenin . Facebook'tan Microsoft Türkiye ye yazdım, dedim ki Viber görüntülü konuşma neden windows phone da yokta diğer işletim sistemlerinde var diye.. gerizekalının verdiği cevap şöyle '' sizde viber firmasına gidin ,yazın windows phone'a uygun uygulamalarını geliştirsinler '' bende cevap olarak bunu bir tüketici olarak ben mi yazmalıyım yoksa şirket adına siz mi yazmalısınız? diye, gerizekalı cevap veremedi...

   Misafir 30 Kasım 2016 00:52 Çarşamba (0) (0)
  • Microsoft Surface Phone test edilmeye hazır

   en mukemmel tel yapacaginiza mukemmel bir uygulama marketi yapinda isiniz yurusun

   Misafir 29 Kasım 2016 19:31 Salı (0) (0)
  • Microsoft Surface Phone test edilmeye hazır

   telefonun protipi sony xperia z telefonlara cok benziyo. köşeli telefon degilde 2,5 d kivrimli telefonlar daha egzotik ve ele tutuslu sekilde. Samsung Apple htc lg ve cinli bircok firma bunun bilincinde Windows bunu anlamasi icin cok zarar eesi lazim gibi

   Misafir 29 Kasım 2016 11:27 Salı (0) (1)
  Yorumları Göster