Microsoft Surface Phone'da bir iPhone'da olmayan herşey var!

Microsoft'un üzerinde çalıştığı Surface Phone akıllı telefonun sızıntılara dayalı konsept tasarımı yayınlandı.

Microsoft'un mobil platformunun yeniden başlatılması üzerinde çalıştığı ve şirketin büyük yazılım güncellemelerine ek olarak, umut vaat eden Surface Phone adlı bir akıllı telefon tanıtması bekleniyor.

Microsoft Surface Phone ile ilgili herhangi bir ipucu yok ancak, dünya çapındaki yetenekli tasarımcılar, son aylarda gelen söylenti ve alınan patentlere dayalı olarak cihazın neye benzeyeceğini göstermek için konsept tasarım hazırladılar.

Ian James Recto tarafından yayınlanan konsept tasarımın arkasında 20 megapiksellik kamera ile Microsoft logosunu kullanan özelleştirilebilir bir düğme yer alıyor. Surface Phone’un bazı ayrıntılarına bakıldığında konseptin mevcut amiral gemilere kıyasla tamamen farklı bir yönde ilerlediği görülüyor.

Kulaklık girişi ve çıkarılabilir pil

Konsept, çıkartılabilir bir pil öngörüyor ve bu, çoğu amiral gemisinin, su geçirmezlik gibi bir dizi nedenden dolayı artık telefonunda yer vermediği bir özellik. Ayrıca, Apple'ın iPhone 7'de kaldırmasina rağmen halen popüler bir özellik olan kulaklık girişinin yanısıra kalem gibi bir aksesuar da var.

Bu noktada, Surface Phone hala doğrulanmamış bir projedir ancak, Microsoft'un kapalı kapılar ardında büyük bir şey üzerinde çalıştıklarına dair işaretler var. Surface Phone'un söylentililere göre lansmanı 2018'de olacak ancak, Microsoft, projenin nasıl ilerlediğine bağlı olarak her an değiştirebilir.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda Surface Phone'un konsept tasarımını inceleyebilirsiniz.

1497953836_this-microsoft-surface-phone-has-everything-the-iphone-doesn-t-516556-2.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Microsoft Surface Phone'da bir iPhone'da olmayan herşey var!

   iPhoneda ne varki zaten

   Misafir 21 Haziran 2017 04:44 Çarşamba (1) (1)
  • Microsoft Surface Phone'da bir iPhone'da olmayan herşey var!

   Bence en telefonda yaptıkları en şey pilin çıkarılıyor olması çünkü telefonların pil sorununa en iyi çözüm yedek pil taşımak ben şahsen daha öyle yapıyordum zaten küçük birşey yoksa nekadar iyi tel yaparlarsa yapsınlar pil herzaman enbüyük sorun olmaya devam edecek

   Misafir 21 Haziran 2017 02:32 Çarşamba (1) (0)
  • Microsoft Surface Phone'da bir iPhone'da olmayan herşey var!

   Lumia 1020 aldım, update yapılmadı, backup yok, yazı gönderiyorsun cevap yok, viber 8.1 versiyonunda hala görüntülü konuşma yapamıyor, mağaza içler acısı , vpn uygulaması bile yok, yandex search yok, yok.. ne ararsan yok... bir daha asla bu hatayı yapmayacağım, ya Samsung S8 alırım duruma göre Nokia 9 çıkarsa onu alırım, WP pişmanlıktır...

   Misafir 21 Haziran 2017 01:05 Çarşamba (2) (1)
  • Microsoft Surface Phone'da bir iPhone'da olmayan herşey var!

   Hotspot shield vpn war WP Store'da.

   Misafir 22 Haziran 2017 00:57 Perşembe
  • Microsoft Surface Phone'da bir iPhone'da olmayan herşey var!

   Sonuç olarak istediğin donanımı koy ama içinde sağlam bir yazılım olmadığı sürece çöp. Tamam PC de Windowstan vazgeçemiyoruz ama telefon için vazgeçilir. Ölü doğan bir telefon bence.

   Misafir 20 Haziran 2017 16:46 Salı (0) (1)
  • Microsoft Surface Phone'da bir iPhone'da olmayan herşey var!

   "İphone'da olmayan herşey Microsoft Surface Phone'da var" diyecektiniz heralde

   Misafir 20 Haziran 2017 15:41 Salı (0) (0)
  Yorumları Göster