Nedir bu 'Avea Woops'?

Avea'nın gençler için uygulamaya soktuğu hizmeti Woops'u yakından tanıyalım!

Avea, Türkiye'deki 15 milyon genci, sınırsız iletişim ve sosyalleşmenin adresi olmaya aday "Woops" markasıyla buluşturuyor. Gençlik segmentindeki yüzde 30'a yakın payıyla ortalamanın üzerinde olan Avea, bu konumundan da faydalanacak. Woops ile gençlerin dünyasına, her hafta değişik bir teklifle cevap vermeye hazırlanan şirket, çarpıcı ve ihtiyaca yönelik kampanyalarıyla gençlik markası olmak istiyor. Woops'ta 2 milyon 97 bin 151 paket seçeneği var. 

HE DEF 15 MİLYON GENÇ 

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, Woops ile abone tabanını büyütmenin yanı sıra müşteri bağlılığını daha da pekiştirmeyi hedeflediklerini söyledi. Ertürk, "Fonksiyonel fayda açısından daha güçlü oluşumuz ve yaratacağımız teklif dinamizmi sayesinde, taklit edilmesi ve cevap verilmesi zor bir gençlik markası yarattık. Hedefimiz, gençlerde 'Acaba sıradaki ne olacak?' merakını canlı tutmak" dedi. 

1386336615_avea-woops-logo.jpg
4 GÜNDE 30 MİLYON GÖRÜNÜM 
Woops ile hedeflerinin Türkiye'deki 15 milyonluk genç nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu belirten Ertürk, şöyle konuştu: "Woops'un gençlere ilk kez "merhaba" dediği Türkiye'nin en büyük Twitter etkinliği #Bibuluşsak, 4 gün gibi kısa sürede 30 milyonluk görünüm sağladı. 2 milyondan fazla ihtiyaca göre, mikro düzeydeki kişiselleştirilmiş paketle gençlere 'hoş geldiniz' diyoruz." MOBİL KULLANIM ORANINI YENİ NESİL PATLATACAK 
Dehşan Ertürk, Woops'u yaratmalarındaki amacı şöyle özetledi: "Dünya genelindeki mobil tüketicilerin dağılımlarını ve oranlarını araştıran Our Mobile Planet'in çalışması Türkiye'de 2013 yılı içinde özellikle 18-24 yaş arasındaki mobil kullanıcıların artttığını gösteriyor. Buna göre, genç mobil kullanıcıların sayısı bu yıl içinde 2 katına çıktı.Teknolojinin en yakın takipçileri olan genç nesil, bizim hedef kitlemiz durumunda." Bilginin gençlerin parmaklarının ucunda olduğunu ifade eden Ertürk, Türkiye'de hem ekonomi hem de marka değeri alanında sürdürülebilir büyümenin yolunun gençlerin beklentilerine hızlı yanıt verebilmekten geçtiğini söyledi.

Avea Woops'un resmi web sayfasını ziyaret etmek için tıklayın; http://www.woops.com.tr/

  Yazar: Recep GÜNEŞ IT Essentials

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Nedir bu 'Avea Woops'?

   Aveanin avantajlarindan ve paketlerinden genellikle memnunum ama bu woops'u anlamadim o yuzden woops'a kayit olmucm :)

   Misafir 04 Şubat 2014 02:15 Salı (0) (0)
  • Nedir bu 'Avea Woops'?

   Bu avea var beş para etmez muşteri hizmetleri berbat iki yıl taahhutte mecbur ettiler kanımı emdi peyzevenkler

   Misafir 03 Şubat 2014 23:40 Pazartesi (0) (0)
  • Nedir bu 'Avea Woops'?

   Anlamadimm ne demek istiyotr buraaada bu Woods bize fadasii veyaa ucretlendirmeylee bir alakasii varmii acikk yorumlar yapb ya ; (

   Misafir 31 Ocak 2014 13:00 Cuma (0) (0)
  • Nedir bu 'Avea Woops'?

   WOPPS yazıp 4545e gönderin msj gelecek size o msja tc kimlik numarasını girin. Bedava 2000 sms geliyor :)

   Misafir 24 Aralık 2013 13:47 Salı (0) (0)
  • Nedir bu 'Avea Woops'?

   Musteri hizmetlerini aradim woops nedir dedim 20 dkk eveleyip geveledi yemin ederim hic bisey anlamadim ve en sonunda sosoyledigi seyde aslinda bizde pek bisey bbilmiyoruz bu konuyla ilgili...insan bari ooraya duzgun musteri temsilcisi koyar bee iki lafi bir araya getiremedi.

   Misafir 18 Aralık 2013 18:14 Çarşamba (0) (0)
  Yorumları Göster