Need for Speed Payback için nefes kesen video!

Need for Speed'in yeni oyunu Payback, Gamescom etkinliğinde yeni fragmanı ile karşımıza çıktı. Need for Speed Payback fragmanı nefes kesiyor!

Need for Speed efsanesi, Need for Speed Payback ile eski günlerine geri dönmek istiyor. NFS: Most Wanted'dan sonra dikiş tutturamayan NFS serisi, bu yıl 10 Kasım tarihinde PC, PS4 ve Xbox One sahiplerinin karşısına NFS: Payback ile çıkacak. Oyunun çıkış tarihine az bir süre kala, firma yeni fragmanlar ile oyuncuların heyecanını arttırıyor.

Gamescom etkinliğinde Need for Speed Payback için nefes kesen bir fragman daha yayınlandı. Bu fragmanda oyundaki polislerden kaçmak için birçok yolun olduğu ve araçların nasıl parçalandığı açıkça görünüyor. NFS: Underground'daki gibi bir çok modifiye opsiyonun yer aldığı Payback, bakalım seriyi küllerinden yeni doğurabilecek mi?

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Need for Speed Payback için nefes kesen video!

   Sonunda olan oldu EA eleştirileri dinledi ve iyice batırdı tutturmuşlar bir most wanted daha kaç kere yapsınlar sizin için tamam güzel oldu ama bitti yenisi lazım. 2015 teki oyununu çok kişi beğenmemişti hangi akla hizmetse... Ben beğenmiştim ilk çıktığı gün 230 lira verip aldım ve pişman değilim ama buna o parayı vermem bu ne arkadaş mod mu oyunmu belli değil indirime girince alırım 80 liraya daha fazlası etmez.

   Misafir 29 Ağustos 2017 15:19 Salı (0) (0)
  • Need for Speed Payback için nefes kesen video!

   asd

   Misafir 29 Ağustos 2017 15:15 Salı (0) (0)
  • Need for Speed Payback için nefes kesen video!

   hiçde güzel değil

   Misafir 22 Ağustos 2017 18:27 Salı (1) (0)