Nokia, yeni akıllı saatini tanıttı!

Nokia, Steel akıllı saat serisine yenilerini ekledi. İşte Nokia'nın yeni Steel akıllı saatleri.

 

Telefon pazarında HMD ile güçlerini birleştirdikten sonra aktif olmaya başlayan Nokia, giyilebilir teknoloji alanında da faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Fransa menşeli Withings firmasını giyilebilir teknolojiler için satın alan Nokia, Steel serisi adını verdiği akıllı saatleri ile karşımıza çıkmıştı. Nokia, bugün Steel ailesine iki yeni üye daha ekledi.

Nokia'nın yeni Steel akıllı saatleri Roze Altın ve Siyah renk seçeneklerine sahip. Limited Edition adı altında satışa sunulan yeni Nokia Steel akıllı saatleri, diğer Steel ailesi üyeleri gibi aynı özelliklere sahip. Tasarımda yapılan bir kaç değişiklik dışında neredeyse ilk Steel saatler ile aynı olan yeni modeller, fiyatları ile dikkat çekiyor.

1509953803_nokia-steel-061117.jpg

Yeni Steel saatleri; Roze Altın modeli 149.05 euro ve Siyah modeli ise 129.95 euro fiyat etiketine sahip. Bu renk seçeneklerinin yanında Roze Altın deri kayış ve Siyah deri kayış da ayrıca satılıyor. Roze Altın kayış 30 euro ve siyah deri kayış ise 50 euro fiyat etiketine sahip.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Nokia, yeni akıllı saatini tanıttı!

   Ne bu saatin özelliği neden akıllı? Analog ekranlı akıllı saat olur mu

   Misafir 06 Kasım 2017 12:59 Pazartesi (0) (0)
  • Nokia, yeni akıllı saatini tanıttı!

   yanlış yazılmış bu saat kalp ritmini koşu birimmlerini ve diğer sağlık şeylerini filan ölçüyor

   Misafir 07 Kasım 2017 19:57 Salı