Olay telefon Essential Phone'un ilk ekran görüntüsü geldi!

Android'in kurucusunun geliştirmiş olduğu Essential Phone'un ilk ekran görüntüsü yayınlandı.

Android'in kurucusu Andy Rubin, yıla damgasını vuran Essential Phone ile karşımıza çıkmıştı. Komple ekran tasarımı ve çift kamera kurulum ile dikkat çeken Essential Phone'un önümüzdeki günlerde Amerika'da satışa sunulması bekleniyor. Merakla beklenen Essential Phone için bugün ekran görüntüsü yayınlandı.

Essential Phone'un komple ekran tasarımında nasıl bir arayüz kullanılacağı bu ekran görüntüsü ile ortaya çıktı. Essential Phone, komple ekrana arayüze uyum sağlamak için durum çubuğunu geniş tutuyor. Ancak bu genişliğin göze pek hoş görünmediğini söyleyebiliriz.

Ancak bunun ekran görüntüsü olduğunu telefonda daha farklı bir şekilde görünebileceğini belirtelim. Önümüzdeki günlerde anavatanında satışa sunulacak olan Essential Phone, bakalım piyasadaki dengeleri değiştirebilecek mi?

1501498208_essential-screenshot.jpg

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Olay telefon Essential Phone'un ilk ekran görüntüsü geldi!

   ikinci oneplus one vakası olacak sanki. androidin kurucularindan ... diye baslayan tanitimlar. kim bu firmami dukkanmi kafasinda yasarlayip birilerine mi yaptiriyor. fantazi olsun diye telmi yapiyor

   Misafir 31 Temmuz 2017 22:44 Pazartesi (0) (0)
  • Olay telefon Essential Phone'un ilk ekran görüntüsü geldi!

   Ne olacaktı ki? Durum çubuğu mecburen kalın olacak, çünkü ön kamera var orta kısımda ve ekrandan çalıyor cihaz çerçevesiz ekrana sahip olduğu için, kameranın kenarları yine ekran, mantıken de durum çubuğunun böyle olması gerekiyor.

   Misafir 31 Temmuz 2017 18:20 Pazartesi (0) (0)
  • Olay telefon Essential Phone'un ilk ekran görüntüsü geldi!

   standart çubuktan hiç bi farkı yok

   Misafir 31 Temmuz 2017 16:51 Pazartesi (0) (0)