PS Store Türkiye'de indirim rüzgarı!

Black Friday indirimleri Türkiye PS Store'a da yansıdı. Türkiye PS Store'da onlarca oyunda büyük indirimler var. İşte PS Store'un indirimli oyunları!

Kara Cuma kapsamında firmalar indirim çılgınlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Black Friday akımına kapılan Sony, Türkiye PS Store'da büyük indirimler ile karşımıza çıkıyor. Battlefield 1, FIFA 17, Need for Speed, God of War 3: Remastered, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Watch_Dogs 2 gibi oyunlarda inanılmaz indirimler bulunuyor.

PlayStation 4, PlayStation 3 ve PS Vita konsollarını kapsayan indirimlere aşağıdaki linke tıklayarak veya PlayStation sisteminizden PS Store'a girerek ulaşabilirsiniz.

PlayStation Black Friday indirimleri

1479976687_psn.jpg

 

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • PS Store Türkiye'de indirim rüzgarı!

   Allah (c.c) nasıl biliyorsa öyle yapsın. Kara Cuma diyerek yine bizim mübarek günümüzü kötülüyorlar millete aşlıyorlar. Sizde bunlara aracı olun.

   Misafir 24 Kasım 2016 12:13 Perşembe (0) (1)
  • PS Store Türkiye'de indirim rüzgarı!

   Cahillik çok kötü dostlar. Black Friday, ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir.Bu alışveriş gününden tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedilmiştir. O günde, Philadelphia'da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar nedeniyle bu isim verilmiştir. Kimsenin senin mübarek gününü kötülediği filan yok. Az araştır oku da beynin güncellensin. İlk sürümdesin hala.

   Misafir 28 Kasım 2016 09:37 Pazartesi