Samsung Android için 'Kies Air' 'Nedir, Ne işe yarar?' - İnceleme

Kies Air ile birlikte telefonunuzu elinize almayacaksınız!

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung, geçtiğimiz yıllarda başladığı akıllı telefon üretiminde günümüzde dünyanın en iyi telefonlarını üreten şirket durumuna gelmiş konumda.

Özellikle son zamanlarda çıkardığı yeni amiral gemisi Galaxy S3 ile muhteşem bir çıkış yakalayan firma, hedeflediği rakamların çok çok üstünde bir satış rakamına ulaştı ve bu yıl içinde en çok ve en kısa sürede satılan akıllı telefon modelini çıkartmış, böylece iPhone'u da ezip geçmiş oldu.

1344250525_unnamed-kopya.jpg
Android
ile birlikte güzel bir çıkış yakalayan firma, alanında ilkleri yapmaya ve tutulmaya başladı bile. Henüz fazla geçmeden ürettiği Android'li telefonlarda ilklerle kullanıcıların gönüllerini fethetmeye başladı bile. Bugün, sizlere yine alanında ilk olan Kies Air uygulamasını tanıtacağız.

1344250541_kies-air-logo.jpg
Kies Air uygulaması mantık olarak, Apple kullanıcılarını anlayacağı şekilde söylersek iTunes'in üstlendiği görevlerin neredeyse tamamını hatta daha fazlasını üstleniyor.  Normal kullanıcılar için tarif edecek olursak, Kies Air uygulaması telefonunuz ile bilgisayar arasındaki senkronize yedekleme, silme ve daha bir çok işlemi sınırsız ve son derece hızlı bir şekilde yapabileceğiniz son derece güzel bir uygulama.

  Yazar: Recep GÜNEŞ IT Essentials

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  Yorumları Göster


  [Alt-Text]