Samsung, Galaxy Note 7 fiyaskosu için özür diledi

Samsung başkanı Koh Dong-jin, Kore basının önüne çıktı ve telefon ile neden olmuş veya olabilecek herhangi bir sorun için tüketicilerden özür diledi.

Samsung’un Galaxy Note 7 patlaması sorunları ile birlikte tüm ürünlerinin satışı tehlikeye girdi. Yapılan anketlere göre Samsung kullanıcılarının yüzde 40 kadarı artık Samsung cihazı kullanmayacağını söylüyor.

Samsung başkanı özür diledi

Samsung Galaxy Note 7’nin patlama nedeni kesin olarak bulunamamasına rağmen, kalıcı olarak satış ve üretimi durdurma kararı aldı. CPSC (Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu) ise Galaxy Note 7 birimlerinin geri çağrılmasını istedi.

Samsung'un başkanı Koh Dong-jin, Kore basının önüne çıktı ve telefon ile neden olmuş veya olabilecek herhangi bir sorun için tüketicilerden özür diledi. Samsung Electronics mobil başkanı arızalı Galaxy Note 7 birimlerindeki patlamanın tam nedenini bulmak için söz verdi ve “şirket olarak yine aynı hatayı yapmayacağız” dedi.

1476436047_koh-dong-jin.jpg

Samsung Electronics mobil başkanı elinden gelen her şeyi yapmak için söz verdi ve “Herhangi bir güvenlik kaygısı olmadan Samsung ürünlerini kullanabilirsiniz” dedi.

Galaxy Note 7'nin korkunç patlama nedeni!

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Samsung, Galaxy Note 7 fiyaskosu için özür diledi

   Türkiye memleketinde hasta kaynıyor samsung kabuş ediyor bu hasta ruhlular kabul ediyor

   Misafir 15 Ekim 2016 11:58 Cumartesi (2) (0)
  • Samsung, Galaxy Note 7 fiyaskosu için özür diledi

   note 7 nin patlamasına bende inanmıyorum desenki telefon ısındı ve patladı inanırım ama bu haberler bence bilinçli yapılmıştır başka firmalar tarafından tuzak olarak yapılmış demektir şimdiye kadar eğer bir hatada olsa bulunurdu bu zamana kadar apple ın bir oyunu belkide amerikanın bir oyunu

   Misafir 14 Ekim 2016 16:59 Cuma (0) (1)
  • Samsung, Galaxy Note 7 fiyaskosu için özür diledi

   telefonda hata yazilimi abd kaynakli sirketlere teslim etmekle baslar. bakiniz general mobile 5 plus telefonda ne varsa ayni kopyasi abd de cikiyor.

   Misafir 14 Ekim 2016 15:17 Cuma (1) (0)
  • Samsung, Galaxy Note 7 fiyaskosu için özür diledi

   Eğer nedeni yoksa sabotajdir. Koca samsung 10 20 telefon patladi diye deger kaybetmez. Mercedes de kaza yapiyor sürücüler ölüyor. Ucak düşüyor. Ve türkiyede hiç patlamadi. Ben sabotaj diyorum

   Misafir 14 Ekim 2016 15:08 Cuma (0) (2)
  • Samsung, Galaxy Note 7 fiyaskosu için özür diledi

   Madem tam olarak nedenini bulamadığınızı itiraf ediyorsunuz, ne diye ikiniciye piyasaya sundunuz o zaman? İnsanların canı bu kadar mı kıymetsiz sizin için?

   Misafir 14 Ekim 2016 13:18 Cuma (6) (0)