Galaxy Note 7'nin korkunç patlama nedeni!

ITUC, Galaxy Note 7 modellerinin patlama nedenini açıkladı. Dünyanın en büyük işçi sendikaları federasyonu Uluslararası Sendikalar Konfederasyonu ITUC Galaxy Note 7 patlamalarını bakın neye bağladı.

2012 yılında Samsung yöneticileri için hazırlanmış sızan Powerpoint sunumu, Samsung çalışanlarını temsil eden iş gücü sendikalarının nasıl önlenebileceğinden bahsediyor.

Samsung Galaxy Note 7'nin patlama nedeni çalışanların zor koşulları mı?

Bu sunum dünyanın en büyük işçi sendikaları federasyonu Uluslararası Sendikalar Konfederasyonu ITUC tarafından keşfedildi ve Samsung tarafından çalışanlarına "insanlık dışı" muamele sonucunda Galaxy note 7 patlamalarına neden olan hataların oluşabileceğini söylüyor.

1476425481_boss-pointing.jpg

Samsung, Galaxy Note 7 üretimini durdurdu ve Note markasının ileride kullanılmayacağı söyleniyor. ITUC’un keşfettiği sunumda Samsung’un yönetimine, çalışanları temsil eden işçi sendikaları önlemek için stratejiler sunulmuş. Powerpoint sunumunda, Samsung yönetimine baş kaldıran çalışanlara nasıl hakim olması gerektiği de söylenmiş.

Samsung, Note serisini bırakacak mı?

ITUC, Samsung’un çalışanlarını insanlık dışı koşullarda düşük ücretle çalıştırdığını ve çalışanların 11 ila 12 saat süren çalışma saatlerinde fiziki ve sözlü tacize uğradığını iddia etti. ITUC’a göre insanlık dışı zor koşullarda çalışanlar hatalar yaparak Galaxy Note 7 patlamalarına neden olmuş olabilir.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy Note 7'nin korkunç patlama nedeni!

   Nedeni kesinlikle bu değil ama bu Samsungun değil Dünyanın gerçeği.

   Misafir 18 Ekim 2016 01:08 Salı (0) (0)
  • Galaxy Note 7'nin korkunç patlama nedeni!

   Ulan ne saçma haber ve mantık. Note 7ye kadar paşalar gibi rahatmış çalışanlar. Dünyada amerikan firmaları kadar işçi ve emek sömüren sayılıdır. Afrikada nike üretimi belgesel oldu. İphone nun yapıldığı fabrikada çocuk işçiler yakalandı. Saya saya bitmez.mesela petrol şirketleri koca okyanusta en değerli mercan resifini yok etti. Dünyada, atmosferde, ayda bile nükleer patlattı. O denilen olsa olsa amerikan menşeili bir firmadır.

   Misafir 16 Ekim 2016 23:09 Pazar (0) (0)
  • Galaxy Note 7'nin korkunç patlama nedeni!

   Çin de iphpne 7 patlamış Sıkıysa oda hepsini geri çağırsın

   Misafir 16 Ekim 2016 19:36 Pazar (0) (0)
  • Galaxy Note 7'nin korkunç patlama nedeni!

   Samsung birilerini kızdırmış yazık böyle habermi olur

   Misafir 15 Ekim 2016 21:37 Cumartesi (1) (2)
  • Galaxy Note 7'nin korkunç patlama nedeni!

   Ahaha yalana gel

   Misafir 14 Ekim 2016 19:03 Cuma (1) (2)
  Yorumları Göster