Samsung, Galaxy Note 8'in kamera özelliğini deşifre etti!

Samsung, Galaxy Note 8'in kamera özelliğini yanlışlıkla deşifre etti. Note 8'in kamerasının neler yapabildiği haberimizde.

Samsung, 23 Ağustos tarihinde düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde merakla beklenen Note 8 modelini resmen tanıtacak. Patlayan Note7'lerden sonra pil konusuna önem veren Samsung, bu yıl sorunsuz bir Note serisi sunarak, güven tazelemek isteyecek. Merakla beklenen Note 8 için sayılı günler kalmışken, Samsung yanlışlıkla Note 8'in kamera özelliklerini deşifre etti.

Samsung, resmi sitesinde yayınlamış olduğu dökümanlarda, Note 8'in çift kamera ile geleceğini gözler önüne serdi. Note 8'in ikinci arka kamerasının Smart Zoom özelliği geleceği ve Dijital Zoom'un yanında 3X optik zoom yapacağı dokümanlarda göze çarpan ilk şey oluyor.

1501486775_samsung-electro-mechanics-dual-camera-module-features-that-may-end-up-in-the-note-8.jpg

Note 8'in diğer bir özelliği ise ikinci kameradan yararlanarak HDR çekim yapabileceği oluyor. HDR özelliği sayesinde fotoğraflarda karanlık bölgeler aydınlatılarak, kullanıcıya daha net ve detaylı bir görüntü sunulacak.

1501486784_samsung-electro-mechanics-dual-camera-module-features-that-may-end-up-in-the-note-8-3.jpg

Galaxy Note 8'in son ikinci kamera özelliği ise aydınlık üzerine kurulu. Note 8, ikinci kameradan yararlanarak; düşük ışıkta daha net ve parlak fotoğraflar çekebilecek.

1501486799_samsung-electro-mechanics-dual-camera-module-features-that-may-end-up-in-the-note-8-2.jpg

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Samsung, Galaxy Note 8'in kamera özelliğini deşifre etti!

   O kivrik ekrani dayattigi surece diger markalarin modellerini almak zorunda kalacagiz.

   Misafir 31 Temmuz 2017 11:36 Pazartesi (1) (0)
  • Samsung, Galaxy Note 8'in kamera özelliğini deşifre etti!

   adamlar teknoloji namına ekranı büküyor,bazıları hala arkasında ki elma logosunu teknoloji sanıyor. Adamlar sen o telefonu elinde sağlam tut elinin kıvrımlarına uysun diye kıvrımlı yapıyor. Elinde düz bir yer var mı? :D lütfen biraz mantıklı düşünün...

   Misafir 02 Ağustos 2017 07:55 Çarşamba