Samsung Galaxy S4'e önemli güncelleme!

Samsung Galaxy S4, yeni yazılım güncelleştirmesi, kararlılık düzeltmeleri getiriyor.

Samsung sadece Galaxy S4 için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlıyor. Şirket, güncellemeyi Galaxy S4 Exynos ve Qualcomm sürümlerinin her ikisi içinde gerçekleştiriyor.

Bir çok kişi çeşitli forumlarda ilk parti cihazlarda zararlı yazılım olduğu gerekçesi ile şikayetlerde bulunmuştu. Neyse ki, yeni yazılım güncellemesi Samsung'un amiral gemisi cihazın ilk yazılımları üzerinde iyileştirmeler, geliştirmeler ve düzeltmeler sağlayacak.

1370548122_1.png

Bildiğiniz gibi Galaxy S4 16 GB versiyonunda yaklaşık 9,15 GB kadarı yazılım ve uygulamalara gidiyordu. Yeni güncelleme ile uygulamaları SD karta taşıma olanağı tanınacak. Böylelikle depolama alanı arttırılmış olacak. Bunların yanısıra bir çok yenilik bu güncelleme ile birlikte gelecek.

Yeni yazılım güncellemesi Snapdragon destekli Galaxy S4 GT-19505 versiyonu için geldi. Ancak Exynos ile çalışan sürümü Galaxy S4 GT-19500 modeli içinde yakında bu güncelleme gerçekleşmiş olacak. Samsung şimdilik sadece Almanya'da bu güncellemeyi gerçekleştirmiş durumda.

Güncelleme 365,67 MB boyutunda ve Samsung KIES üzerinden ya da FOTA (Firmware Over-The-Air) ile cihazınıza güncelleyebilirsiniz. Yükseltme yapmadan önce cihazınızı şarj emin olun. Sonraki sayfalarda güncelleştirme ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  Yorumları Göster


  [Alt-Text]