Samsung, iPhone ile feci dalga geçti! (Video)

Samsung, yayınladığı son video ile tüm iPhone modelleri ile feci dalga geçti. iPhone X'e yapılan göndermeyi mutlaka görmelisiniz.

Samsung ile Apple arasındaki rekabette sık sık firmaların birbirlerine gönderme yaptıklarına şahitlik etmiştik. Ancak Güney Koreli firma bugün yayınladığı video ile göndermede son noktayı koymuş gibi görünüyor. Samsung, yayınladığı videoyla; ilk iPhone'dan iPhone X'e kadar tüm iPhone modelleri ile feci dalga geçti.

Son yıllarda iPhone'un özellik bakımından Galaxy modellerinin 1-2 adım gerisinden geldiği yadsınamaz bir gerçek. iPhone modellerine; kablosuz şarj, düşük diyaframlı kamera ve su geçirmezlik gibi özellikler Galaxy modellerinden çok daha sonra gelmişti. Samsung da bunu değerlendirerek yeni videosunda Apple'a göndermelerde bulunuyor.

Samsung, iPhone X'in çentik (notch) ile bölünmüş ekranına değinmeden de geçemiyor. Videonun sonunda iPhone X'in çok dalga geçilen ekran tasarımını, saç stili olarak görebilirsiniz.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Samsung, iPhone ile feci dalga geçti! (Video)

   harikaa

   Misafir 11 Kasım 2017 19:26 Cumartesi (0) (0)
  • Samsung, iPhone ile feci dalga geçti! (Video)

   Sahada yenemeyen sözde yenermiş

   Misafir 07 Kasım 2017 20:02 Salı (4) (3)
  • Samsung, iPhone ile feci dalga geçti! (Video)

   yeni iphone x tüm modellerden daha güzel gözüküyor bence yazılımı zaten süper

   Misafir 07 Kasım 2017 17:38 Salı (1) (1)
  • Samsung, iPhone ile feci dalga geçti! (Video)

   Sen adamların note 7 sine sabatoj yaparsan satışı baltalarsan adamlar seni böyle tiye alırlar. Note 7 kullanıyorum bırakın patlama riskini ısınma riski bile yok :)

   Misafir 07 Kasım 2017 14:18 Salı (1) (0)
  • Samsung, iPhone ile feci dalga geçti! (Video)

   Hayret ya ilk defa bir haberin altında Apple fan boyu görmedim :D Lütfen bana yorum yazmayın kullanmadığım telefon modeli kalmadı. 2g 3s 4s 5s 6s 7 vs. kullandım. Gerçekten reklam çok güzel yerlere değinmiş özellikle kızın kafasını çevirdiği sahneyi çok beğendim. Samsung S8 den yazıyorum üzgünüm Apple :)

   Misafir 07 Kasım 2017 14:16 Salı (0) (1)
  Yorumları Göster