Samsung, klavye uygulamasını yayınladı

Samsung, beğenilen klavye uygulamasını yayınladı. İşte Samsung Klavye uygulamasının detayları.

Google Play Store'da mobil cihazlar için birçok sanal klavye uygulaması var. Ancak bunlardan çouğu gerçekten iyi değil. Samsung Klavye uygulaması, telefonunuzdaki ikinci klavye seçeneklerden biri olmak istiyor. Ama maalesef ki Güney Koreli teknoloji devi bu uygulamayı tüm Android cihazlara sunmuyor.

Samsung Klavye, Samsung akıllı telefonlarında özel olarak kullanılmasına rağmen, uygulama artık Google Play Store'da listeleniyor. Uygulamanın Play Store'da yayınlanması, geliştiricilerin daha sık güncellenmesine olanak tanıyacak.

Bunun örneklerine HTC, Sony ve OnePlus'ta denk gelmiştik. Diğer firmalarda cihazlarına ön yüklü olarak sundukları uygulamaları Play Store'a yükleyerek daha kolay güncelleme yayınlayabiliyordu.

Samsung Klavye, 80'den fazla dili destekliyor. Uygulama; otomatik yazım denetimi, metin kısayolları, tahmini metin ve giriş dillerini değiştirme seçeneği gibi çeşitli akıllı yazım özellikleri sunuyor.

1502287196_sam.png

 

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Samsung, klavye uygulamasını yayınladı

   Android 7 ve üsütünü destekliyor, sanki bütün telefonlarına android 7 vermiş gibi uygulamalarını herkese açmayan samsung'u bir kez daha kınıyorum. Az kaldı samsung suyun iyice ısındı...

   Misafir 10 Ağustos 2017 08:29 Perşembe (1) (2)
  • Samsung, klavye uygulamasını yayınladı

   Neyse ki samsam olmayan telefonlara indirilemiyor, böylece can güvenliğimiz sağlanmış oluyor. En azından patlamaya kurban gitme riskimiz yok. Gerçi iPhone'dayız rahatız :))

   Misafir 09 Ağustos 2017 21:51 Çarşamba (0) (0)
  • Samsung, klavye uygulamasını yayınladı

   En iyi klavye bence Samsung ta var. Samsung bu hamle ile başka markalara destek olmuştur.

   Misafir 09 Ağustos 2017 20:54 Çarşamba (0) (3)
  • Samsung, klavye uygulamasını yayınladı

   Sony xperia klavyesini hiç gördünüzmü ben şuan yeni nesil samsung kullanıyorum ama xperia klavyesi kullanıyorum türkçe tahminlerini çok iyi yapıyor tek kelime ile muhteşem

   Misafir 09 Ağustos 2017 22:25 Çarşamba
  • Samsung, klavye uygulamasını yayınladı

   Sony den kopyalamislar Sony'nin klavyesi mükemmel.... Samsungda kötü değil yani ;) he bide ekrana koydular sanal tuşlari bence iyi değil sonyde keşke ekrandan kaldırsa sanal tuş ekranda hiç hoşnut degil

   Misafir 10 Ağustos 2017 00:32 Perşembe
  • Samsung, klavye uygulamasını yayınladı

   uygulamanın play linkini paylaşır mısınız ?

   Misafir 09 Ağustos 2017 19:27 Çarşamba (2) (3)
  • Samsung, klavye uygulamasını yayınladı

   uygulama linki paylaşır mısınız?

   Misafir 09 Ağustos 2017 17:12 Çarşamba (1) (2)
  Yorumları Göster