Samsung, Note serisini bırakacak mı?

Galaxy Note 7'den sonra gözler Samsung'a çevrildi. Herkes "Note" serisinin bırakılıp bırakılmayacağını merak ediyor. Konuyla ilgili bugün açıklama geldi! İşte Note serisinin geleceği hakkındaki o açıklama!

Samsung Galaxy Note 7 patlamaları gündeme bomba gibi düştü. Samsung’un Galaxy Note 7 üretimini bırakıp Galaxy Note 7’leri geri toplaması ile sonuçlanan olayın en merak edilen konusu ise şirketin Note serisine devam edip etmeyeceğiydi.

Samsung 'Note' markasını bırakacağını söyledi

Dün yayınladığımız haberde bazı analistler ve yetkililerin görüşlerini yayınlamıştık. Tavsiyeler Samsung’un Galaxy Note serisine devam etmemesi gerektiği yönündeydi. Şimdi ise Rus Hi Tech Mail.ru sitesinin yayınladığı bir raporda, Samsung’un Note markasını bırakacağını söylediği iddia edildi.

Aynı kaynak, Samsung’un yaptığı bir araştırmaya göre, üreticinin anavatanı Güney Kore dahil olmak üzere dünya çapında yüzde 50 kullanıcı Note markasına artık olumlu bakmıyor.  Muhtemelen şirket bu seriyi başka isim altında kullanıcılara sunacak.

1476341326_galaxy-note-7-16-1-1440x960.jpg

Galaxy Note 7'ler hurda olacak!

İlk Samsung Galaxy Note modeli 28 Ekim 2011'de tanıtılmıştı. 5 inç üzeri büyük ekrana sahip ilk akıllı telefon olmuştu. İlk Galaxy Note ekranı 800 x 1280 çözünürlükte 5.3 inç ölçülerindeydi. İlk çıktığında büyüklüğü ile eleştirilen telefon çok satarak diğer üreticilerin de büyük ekranlı telefon üretmesine öncü olmuştu.

Bakalım Samsung, Galaxy Note serisi yerine nasıl bir isim kullanacak?

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Samsung, Note serisini bırakacak mı?

   note serisi biter ama baska bir seri olarak baslar. Samsung da seri bittigi ilk defa görülüyor ama musterileri magdur etmemek adina yine büyük ekranli ve muhtesem ozellikli cihazlar gelecektir. özellikle tizen sistemine odaklanan samsung 3-4 yila kadar suandaki amiral gemisi dedigimiz cihazlari gölgede birakacaklar. guney kore samsung calisan arkadastan bilgiler.

   Misafir 14 Ekim 2016 08:25 Cuma (0) (1)
  • Samsung, Note serisini bırakacak mı?

   Note 7 ler patlamaya başladığından beri hep dedim ama kimse inanmadı tekrar ediyorum. Apple geçen sene %14 zarar etmişken ve bu sene iphone 7 nin tanıtımından hemen önce note 7 lerin patlaması tesadüf değil... Neredeyse patlamaların hepsinin amerikada olması tesadüf değil.. Note 7 lerin ilk olarak amerikada yasaklanması tesadüf değil... Hayatta tesadüflere inanmam... Apple kullanıcılari bu yorumumu mühtemelen beğenmeyecek doğal olarak ama apple ın bir prensibi var "yaşamak için öldür" Yoksa kendisi ölür... Bu bu hilelere rağmen apple batmaya mahkumdur.. Yorumumu yayınlayın

   Misafir 14 Ekim 2016 00:51 Cuma (3) (0)
  • Samsung, Note serisini bırakacak mı?

   eeee hizli giden atin seyi sallanirmis tahti

   Misafir 13 Ekim 2016 11:43 Perşembe (0) (0)
  • Samsung, Note serisini bırakacak mı?

   Can sıkıntısindan patliyoruz.

   Misafir 13 Ekim 2016 10:47 Perşembe (1) (0)
  • Samsung, Note serisini bırakacak mı?

   daha türkiyede patlamadı. şahsen fiyatlar düşsün note 7 alacagim.

   Misafir 13 Ekim 2016 10:34 Perşembe (1) (0)
  • Samsung, Note serisini bırakacak mı?

   al al sende patlamazmis samsam oyle demis al kardes hatta 5 adet al

   Misafir 13 Ekim 2016 11:41 Perşembe
  Yorumları Göster