Samsung ödül şampiyonu oldu!

Samsung, 2017 International Forum Design Awards yarışmasında ödülleri topladı.

International Forum Design Awards'ın sonuçları açıklandı. Toplam 49 farklı tasarım ödülünün sahibi olan Samsung Electronics bu alanda adeta bir rekor kırdı.

Samsung, ödüllerin 35'ini üstün ürün, dördünü profesyonel konsept, yedisini iletişim, üçünü de ambalaj tasarımları kategorilerinde kazandı.

Ödüller hakkında değerlendirmelerde bulunan Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, Samsung olarak daima daha iyisini üretmek için durmaksızın çalıştıklarını ifade etti. “İnsanlara daha akıllı yaşam olanakları sunmak için geliştirdiğimiz çözümlerin karşılığını alması bizler için gurur verici” diye konuşan Kim, Samsung’un, tüketici ihtiyaçlarından hareketle ve durmaksızın devam eden inovasyon anlayışıyla tasarladığı ürünlerin bireylerin yaşam kalitesini artırdığına vurgu yaptı.

Samsung’un silindir biçiminde tasarladığı ve bazı parçaları sökülüp takılabilen masaüstü bilgisayarı ArtPC Pulse; altın kategori ödülü kazandı.

İleri düzeyde genişletilebilen modül özellikli bilgisayar, metal bir kasaya sahip ve tüm butonlar ürünün arka kısmında yer alıyor. Ödül alan diğer bazı ürünler ise cep telefonu kategorisinde Galaxy S7, Galaxy C9 Pro ve akıllı saat Gear S3 oldu.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Samsung ödül şampiyonu oldu!

   Samsung'un c9 pro ve devamı gelecek tır ama resmi distribütör olarak galaxy C serisi Türkiye'de olsa güzel olur du. c serisi hem orta düzeyde hemde metal kaplama olarak çok iyi duruyor.

   Misafir 16 Mart 2017 21:15 Perşembe (0) (0)
  • Samsung ödül şampiyonu oldu!

   gün olmuyor ki Samsung haberleri yok dursun. gergin yeni birşey tanıtma peşinde

   Misafir 16 Mart 2017 21:14 Perşembe (0) (0)
  • Samsung ödül şampiyonu oldu!

   samsung hak ediyor

   Misafir 14 Mart 2017 22:45 Salı (0) (0)