Steam'deki en düşük puanlı oyunlar!

Steam'de gerçekten harika oyunlar var. Ancak bir o kadar da çok kötü oyunlar var.

Bir Steam oyununun genel derecelendirmesi, incelemelerinin yüzde ne kadarının olumlu olduğu temel alarak hesaplanır. Steam incelemeleri kullanıcı tabanlıdır ve platform çok büyük olmasına rağmen yorumlar bir çok kullanıcı tarafından gelir. Bu, Steam incelemelerinin hiçbir şekilde oyunun kalitesinin objektif veya kesin bir ölçüsü olmadığı anlamına gelir. Ancak bunlar muhtemelen Steam'deki en kötü oyunlar değil. Sadece en az sevilenler.

GASP

 

 

Derecelendirme: %19 olumlu (son derece olumsuz)

Konusu: Bir gezegenin yüzeyinde, diğer üyelerden birkaç mil uzakta olan yalnız bir astronotun kontrolünü alıyorsunuz. Göreviniz diğer astronotlarla buluşmak.

Yani temelde: Asteroitler tarafından vurulmamaya çalıştığınız birinci şahıs oyunu.

Neden bu kadar düşük bir puan almış?: Oyunda çok yavaş hareket ediyorsunuz ve sürekli taşlar size çarpıyor. Yüzünüze birşeyin bir kere bile çarpması dünyadaki en rahatsız edici şey,  bunu12 dakika boyunca yüzlerce kez yaşadığınızı hayal edin ve muhtemelen insanların oyunu neden sevmediğini anlayabilirsiniz. Buna ek olarak oyunda inanılmaz derecede çok hata var. Oyunun ücretsiz olmasına rağmen bu kadar düşük puanlar alması yine de hayret ettirici.

 

    YORUMLAR

    1000 - karakter kaldı.
    Yorumu gönder