Tarihteki en dikkat çekici telefonlar

Farklı tasarımları ile dikkat çeken tarihteki en dikkat çekici telefonları sizler için listeledik.

Sıradan telefon tasarımlarından sıkılan firmaların zaman zaman fütüristik tasarımlara imza attığına çoğu kez şahitlik ettik. Özellikle Nokia'nın şaşalı dönemimde fütüristik tasarımlı onlarca telefon görmüştük. Bu haberimizde tarihe damgasını vurmuş en dikkat çekici telefonları sizler için listeliyoruz.

Kyocera Echo

Kyocera firmasının üretmiş olduğu Echo isimli model, Nintendo 3DS tasarıma benzer bir yapıdaydı. Altta ve üste ekranın yer aldığı Kyocera Echo, Android işletim sistemi ile çalışıyordu. Kullanım kolaylığı sunması hedeflenen telefon, tasarımın garipsenmesinden dolayı kısa sürede tarihin tozlu raflarındaki yerini aldı.

1496835458_pictures-kyocera-echo-from-sprint.jpg

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Tarihteki en dikkat çekici telefonlar

   yorumcu arkadaslarin işi gücü firmalara akil vermek. bu kadar tecrübeliler madem neden hic kimse bi teknoloji firmasinda calismiyor. herkes asgari ucretli.

   Misafir 09 Haziran 2017 21:31 Cuma (0) (0)
  • Tarihteki en dikkat çekici telefonlar

   nokia o kadar şaşaalı bir dönem yaşadı ama şu sistem belleği konusuna windows mobile geçene kadar ram konusunda hiç bir ilerleme sağlayamadı. Nokia zaten teknolojiye yön veremediği için kaybetti şimdilerde bir şeyler yapma çabasında ama atı alan Üsküdarı geçti onları yakalaması için teknoloji alanındada bir şeyler yapmadı gerek

   Misafir 07 Haziran 2017 20:37 Çarşamba (2) (0)