Türk geliştiriciden yerli mobil oyun!

Türk geliştirici tek başına Android için Heroes Attack: Alien Shooter oyununu geliştirdi. Heroes Attack: Alien Shooter'ın detayları haberimizde.

Türk geliştirici tek başına toplamda 6 ay içerisinde Android platformu için oyun geliştirdi. Heroes Attack: Alien Shooter ismindeki oyunun grafik tasarımı ve programlaması Türk geliştiriciye ait. Java programlama dili ve Box2D fizik motoru yardımı ile geliştirilen Heroes Attack: Alien Shooter, oyunculara eğlenceli dakikalar sunuyor.

Shoot em up türündeki oyunda, canavar ruhlu uzaylıları yok etmek için UFO aracını, füzelerini, roketlerini, kurşunlarını ve ateşli silahlarını geliştirmeniz gerekiyor.  

Uzay aracının yeteneklerini, ölümcül silahlarını geliştirmek ve sihirli güçleri sahip olmak için yeni güçlendiriciler satın almak için altın paraları toplamalısınız. İlerleyen bölümlerde zorlanmamak için kilitli öğeleri açıp uzay aracını güçlendirmeniz gerekecek.

Oyunu indirmek için tıklayın

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Türk geliştiriciden yerli mobil oyun!

   Müthiş

   Misafir 08 Şubat 2017 17:31 Çarşamba (0) (0)
  • Türk geliştiriciden yerli mobil oyun!

   Hakikaten şu 2d mario görüntülere doydu telefonlar ozaman 2009 yılından samsun s1 ile s8 iphone 7 arasında ki sıçramayı nasıl anlatıyor bu leş grafikli oyunlar ? Bıkkınlık verdiler türk de olsa umrumda değil banamı fikir danışıp sordular? Sonuçta arz-talep yok ortada.

   Misafir 06 Şubat 2017 04:09 Pazartesi (0) (0)
  • Türk geliştiriciden yerli mobil oyun!

   grafikler çok hoşuma gitti. gameplay de güzel. başarılar dilerim

   Misafir 02 Şubat 2017 10:40 Perşembe (1) (3)
  • Türk geliştiriciden yerli mobil oyun!

   Niye atari görüntüler?

   Misafir 02 Şubat 2017 01:05 Perşembe (4) (1)