Turkcell, 1 GB internet hediye etti!

Turkcell, dün yaşanan kısa süreli sorun için 1 GB internet hediye etmeye başladı!

Dün, akşam üstü saatlerinde Türkiye'nin bazı bölgelerinde Turkcell ses ve veri şebekelerinde sorun yaşandı. Yaşanan bu kısa süreli sorunun ardından, Turkcell sorunun şebekelerde olduğunu ve düzelttiklerini açıkladı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Turkcell, bu aksaklığı telafi etmek için Twitter'dan bir anket düzenledi.

Turkcell, şebekesini 5G için hazırlıyor

Turkcell, düzenlemiş olduğu ankette; "Şebekemizde meydana gelen geçici sorun sebebiyle tüm Turkcell'lilerden özür dileriz. Hangi hediye ile sizi daha fazla mutlu edebiliriz?" sorusunu sordu. Ankette Haftalık 100 dakika, Haftalık 100 SMS ve Haftalık 1 GB İnternet seçenekleri vardı.

Ankete katılan kullanıcıların %94'ü 1 GB İnternet'i seçti. Anketin tamamlanmasından sonra Turkcell Twitter üzerinden; "Durumdan etkilenen tüm Turkcell'liler için "Haftalık 1 GB ek internet paketi" gün içinde tanımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz." açıklamasını yaptı.

1493975092_turkcell-1gb.jpg

Hattınıza 1 GB İnternet'in yüklenip yüklenmediğini Turkcell Hesabım uygulamasından Kalan Kullanımlarım bölümünden öğrenebilirsiniz.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Turkcell, 1 GB internet hediye etti!

   Ne büyük bir ihsan bu yahu!

   Misafir 06 Mayıs 2017 07:53 Cumartesi (0) (0)
  • Turkcell, 1 GB internet hediye etti!

   HELAL OLSUN SANA HELAL OLSUN

   Misafir 05 Mayıs 2017 18:36 Cuma (0) (0)