Turkcell’in yeni reklam yüzleri Emocanlar!

Turkcell, Türkiye’nin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına yönelik sunacağı yeniliklerin duyurusu için animasyon karakterler Emocanları yarattı. 7’den 70’e herkese hitap edecek 6 farklı Emocan karakteri, Turkcell reklamlarının yeni yüzü olarak karşımıza çı

Turkcell kurulduğu günden bu yana büyük beğeni toplayan kimi zaman eğlenceli, kimi zaman duygusal reklamlarına bir yenisini daha ekledi. Yeni reklam yüzleri Emocanları tüm Türkiye’yle tanıştırmak üzere hazırladığı reklam filmi ekranlardaki yerini aldı. 7’den 70’e herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı 6 farklı Emocan karakteri, tüm Türkiye’nin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en uygun teklifleri sunmak üzere ekranlarda boy gösterecekler. 

Emocanlar müşterinin sesi olacak

Turkcell’le birlikte hayatımıza giren sevimli reklam karakterleri Emocanlarla ilgili açıklama yapan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, ‘’22 yıldır sektörün lider markası olarak her zaman müşterilerimizi odağımızda tutuyor, seslerine kulak veriyoruz. Emocanları yaratırken de müşterilerimizin iç görülerini dinledik, ünlü birini seçmek yerine herkesin çok seveceğine inandığımız 6 kendine özgü karakter ile karşılarına çıkmayı tercih ettik. 7’den 70’e herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı Emocanlar sayesinde halkımızın markamızla olan gönül bağını arttırmayı hedefliyoruz” dedi

Turkcell Emocanlar'ı tanıyalım

Zeki Emocan: Emocanların en akıllısı. Hesabını bilir, kaliteden ödün vermez. Karşılaştığı olay ne olursa olsun, onun mutlaka akıllıca bir çözümü vardır.

1479535556_zeki-emocan.jpg

Pamuk Emocan: Emocanların en iyi kalplisi. Kötülük nedir bilmez. Tam bir Pollyanna’dır. Karşılaştığı olaylara hep pozitif tarafından bakar

1479535591_pamuk-emocan.jpg

Racon Emocan: Emocanların en ağır abisi. Babacan tavırlarıyla dikkat çeker, delikanlılıktan ve harbilikten asla ödün vermez.

1479535612_racon-emocan.jpg

Sefa Emocan: Emocanların en keyfine düşkünü. En yakın arkadaşları internet ve yemeklerdir. Üşengeç tavırlarıyla dikkat çeker.

1479535636_sefa-emocan.jpg

Organik Emocan: Her şeyin doğalını sever. İnsana ve doğaya saygı duyar. Kocaman yüreğinde herkese muhakkak bir yer vardır. Duygularını gitarıyla dile getirmeyi çok sever.

1479535661_organik-emocan.jpg

Tıstıs Emocan: Emocanların en endişeli, en ürkeğidir. Karşısına çıkan hemen hemen her şeyden ürker fakat arkadaşları daima onun yanındadır.

1479535669_tistis-emocan.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Turkcell’in yeni reklam yüzleri Emocanlar!

   SLM EMOCANLAR

   Misafir 21 Mart 2017 11:54 Salı (0) (0)
  • Turkcell’in yeni reklam yüzleri Emocanlar!

   tatlı emocanlar

   Misafir 21 Mart 2017 11:52 Salı (0) (0)
  • Turkcell’in yeni reklam yüzleri Emocanlar!

   aynen eskiden selocanlar vardı şimdi emocanlar var ben en çok zeki emocanı sevdim

   Misafir 01 Ocak 2017 19:04 Pazar (0) (0)
  • Turkcell’in yeni reklam yüzleri Emocanlar!

   o değil reklamdaki kız kim ?

   Misafir 03 Aralık 2016 21:41 Cumartesi (1) (0)
  • Turkcell’in yeni reklam yüzleri Emocanlar!

   Türkiye avrupanin technolecini geçmid ve Türkiyenin bir çobanina bila türklerdrn baskasi-yönlendiremez 18=Hitler bizim çobanimizim olda olsa anca bir yavru koyum kadar akli var yani bir cebiz kabini bilr doldurmsz. Iste bizim çoban dedigimiz Batandasimiz. Yani Almanya gibi bir ülkeyi degilde bunun gibi ca. 9 ülke yürütebilir.

   Misafir 20 Kasım 2016 04:49 Pazar (0) (0)
  Yorumları Göster