Ultra Street Fighter II, FPS modu ile geliyor!

Ultra Street Fighter II hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Ultra Street Fighter II: The Final'da FPS modu ve karakter özelleştirme gibi özellikler yer alacak.

Nintendo Switch etkinliğinde gün yüzüne çıkan Ultra Street Fighter II: The Final, serinin fanları tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Street Fighter II'nin geliştirilmiş grafikler, özelleştirme ve çoklu oyuncu modu içeren Ultra Street Fighter II: The Final hakkında, oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça yeni bilgiler gelmeye başladı.

Aktarılan bilgilere göre Ultra Street Fighter II: The Final'da FPS modu yer alacak. Dövüş oyunlarında pek aşina olmadığımız bu FPS modu, Switch'in Joy-Con kontrolcüleri ile kullanılacak. Örneğin; FPS modunda Ryu ile hadouken yani namı değer aduket çekmek için Joy-Con'ları kullanacaksınız.

Nintendo Switch'in arayüzü sızdı!

Ultra Street Fighter II: The Final'da ayrıca karakter özelleştirmeleri de yer alacak. Karakterinizin kıyafet renklerini dilediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Oyunun ilk etapta Nintendo Switch için çıkacağını daha sonra PlayStation 4 platformuna "belki" gelebileceğini belirtelim.

Ultra Street Fighter II: The Final'ın FPS modunu ve karakter özelleştirme görüntülerini ilerleyen sayfalardan görüntüleyebilirsiniz.

1487315730_ultra-street-fighter-ii-the-final-challengers201702-16-17002.jpg

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Ultra Street Fighter II, FPS modu ile geliyor!

   Guzel his olmus

   Misafir 18 Şubat 2017 09:35 Cumartesi (0) (0)
  • Ultra Street Fighter II, FPS modu ile geliyor!

   Saçma sapan ekran görüntüleri bu ne şimdi insanların vaktini boşa çakmağın. Yapıyorsanız adam akıllı haber yapın. Barcelona dan haber verin. Tabii gündemi yakalamak ve gündem oluşturmak öyle bilgisayar başında yazmakla olmaz. Dışarı çıkıp haber kovalayan ok.

   Misafir 17 Şubat 2017 10:55 Cuma (0) (0)