Uyarılara rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artıyor

Samsung ve diğer kurumların uyarılarına rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artış gösterdi.

Samsung Galaxy Note 7’nin potansiyel yangın tehlikesi olması kullanıcıları uzak tutmaya yetmedi. Yeni gelen bilgilere göre Samsung ve diğer kurumların uyarılarına rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artış gösterdi.

Uyarılara rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artıyor

Samsung Galaxy Note 7, patlama sorunları nedeniyle kalıcı olarak üretimi durduruldu ve piyasadan toplanmaya başladı. Telefonu satın alan kullanıcılardan da geri iade etmesi istendi. Ancak bunca uyarı ve patlama haberlerine rağmen Note 7 kullanıcılarının sayısı artmaya devam etti.

1476454882_samsung-galaxy-note-7-usage-rate-replacements.png

Gelen bilgilere göre Galaxy Note 7’nin iptal edildiği ilan edildikten sonra kullanım oranı yüzde 10 arttı. Anlaşılan o ki patlama ve yanma riski Galaxy Note 7 kullanıcılarını çok fazla korkutmadı.

Samsung, Galaxy Note 7 fiyaskosu için özür diledi

15 Eylül’den bu yana sorunlu Galaxy Note 7 modelleri hakkında ABD’de 96 aşırı ısınma, 13 yanma raporu ve 47 maddi hasar raporu bulunuyor. Aynı şekilde şirketin anavatanından da patlama haberleri gelmişti.

Galaxy Note 7 kullanıcılarının tehlikeye rağmen telefonu neden kullandıkları bilinmez ama, yazılım desteği bile olmayacak bir telefonu yanınızda tutup canınızı tehlikeye atmaya değmez.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Uyarılara rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artıyor

   23:38 kafadan hastasın samsung kabul ediyor üretimini durduruyor bu fanboylar hala kabul etmiyor. Bunların yaşaması haram çevreye zarar

   Misafir 15 Ekim 2016 11:56 Cumartesi (3) (0)
  • Uyarılara rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artıyor

   iphone zarar edince note 7 ye bulaştı ve ortalığı ayartti. ben iphone alacaktim cok güzel cihaz hafıza felan filan. sonra abd sirketlerinin paraya verdiği önemi dünyada hicbirseye vermedigini gorunce ve dünya üzerinde nerde abd elciligi varsa orada en az 1-2 milyon insan katledildigini gördükçe samsung lg veya sony telefonlarina ve tv elektronik esyalara yoneldim. adamlar kaliteli yapiyor diye kendinizi cok yorup uzun vadeli taksitlerle iphone almayin. o paralarin kac katı sizden çıkacaktır gorecez. Dünya da ne kadar savas ve kan dokulmesi varsa hepsini arastirin mutlaka yahudilere cikacaktir. ya abd ya ingiltere yada isvec iskocyali dir. başka hiçbir alternatifi yok.

   Misafir 14 Ekim 2016 23:38 Cuma (2) (3)
  • Uyarılara rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artıyor

   653

   Misafir 14 Ekim 2016 21:38 Cuma (0) (0)
  • Uyarılara rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artıyor

   Insanlar kafayi yemis artik geri toplandiysa nasil kullanimi artiyor

   Misafir 14 Ekim 2016 21:24 Cuma (0) (0)
  • Uyarılara rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artıyor

   geri çagrıldı.kimisi vermeyerek kullanmaya devam ediyor

   Misafir 15 Ekim 2016 18:44 Cumartesi
  • Uyarılara rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artıyor

   sayın editör siz bizim ülkemizde patlama haberi olursa onu yayınlayın burada ,tutupta Amerika'daki yurt dışındaki olayı varmış gibi yayınlamayın ya nereye baksanız hangi videoya bakarsanız ya adamın elinde ikinci bir telefon var zaten onuda biliyoruz işi gücü yok note 7 nezaman patlayacak nezaman çekecem onu bekliyor bunlar samsunga yapılmış bir komplo bunu anlayın artık amerika ekonomisini nası düzeltecek doğru ya iPhone 7 nasıl satılacak eğer bu haberler olmasaydı samsungun iphoneyi ortadan sileceğini hiç haber yapmıyorsunuz işin bir de diğer tarafını düşünün korkmayın haber yapın. Samsung ürettiği mali bilmiyormu bir sürü testlerden geçiyor onuda geçin peki hiç satış mağazasında hiç note 7 patladığını gördünüzmü patlayan telefon geçenlerde iPhone model telefon vardı peki bunların neden üzerine gitmiyorsunuz.Ben şimdide şimdiye kadarda komplo olduğunu söyledimde söylemeyede devam edeceğim

   Misafir 14 Ekim 2016 18:30 Cuma (1) (0)
  • Uyarılara rağmen Galaxy Note 7 kullanımı artıyor

   dostum samsung kendisi kabuk edip degisim iade ne gerekiyorsa yapiyor . yalan olsa bu kadar capalamaz herhalde. Ama iphone ayni . aslinda her iki firma da cok kaliteli degil ama , bizim insanimiz fanligi sever...

   Misafir 15 Ekim 2016 23:27 Cumartesi
  Yorumları Göster