Vodafone logosunu değiştirdi!

Vodafone, uzun yıllardır kullanmış olduğu logosunu, bugün düzenlediği etkinlikte değiştirdiğini açıkladı. İşte Vodafone'un yeni logosu.

Vodafone, 2005 yılında Telsim'i satın aldıktan sonra ülkemizde faliyet göstermeye başlamış ve 2007 yılında da Telsim ismini resmen Vodafone olarak değiştirmişti. 1991 yılından beri hizmet veren Vodafone, bugün düzenlemiş olduğu etkinlik ile uzun yıllardır kullandığı logosunu değiştirdiğini açıkladı.

Son yılların popüler tasarım anlayışı olan Flat tasarıma geçen Vodafone, yenilediği logosu ile yeni bir imaj çizmeyi hedefliyor. Vodafone'un yeni logosuna baktığımızda çok fazla değişikliğin olmadığını sadece eski logonun etrafındaki beyaz halkanın kaldırıldığını görüyoruz.

1507283163_vodafone-teknolojioku.jpg

Geçtiğimiz aylarda NBA'in de logosu değişmiş ve bu fark anlaşılmamıştı bile. Büyük firmalar, alışılmışlığı bozmamak adına bu tip sadeleştirmeler yapabiliyor. Vodafone da bu tip bir sadeleştirmeden yana tercihini kullanarak akıllıca bir seçim yapmış. Türkiye'de "Hazır mısınız?" sloganı ile tanıtılan yeni logo, bugünden itibaren şirketin tüm faliyet alanlarında kullanılacak.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Vodafone logosunu değiştirdi!

   Turkcell önce diyen zalim , İstanbul şişli , levent , Mecidiyeköy gibi merkezde dahi çekmeyen nete girmeyen orjinal değil çakma 3g ve 4g şebekesi kullanan turkcell demen Gerekli idi 3 yıl boyunca mahallede nete girmeyi bırak 3. Katta çekmeyen hat için para ödedik gelin bakın dedik şebeke yeri gösterin dediler gösterdik ne gelen var ne giden yani turkcell in 4 çeker dediği olay Başka sizden parayı 4 çekiyor..

   Misafir 07 Ekim 2017 15:45 Cumartesi (0) (0)
  • Vodafone logosunu değiştirdi!

   Bildiğin 6,6,6 bu

   Misafir 07 Ekim 2017 11:23 Cumartesi (0) (0)
  • Vodafone logosunu değiştirdi!

   kalitesi günden güne düşüyor logo falan hikaye turkcell öncü bunlar takipçi bile olamaz

   Misafir 06 Ekim 2017 20:39 Cuma (0) (0)