Vodafone ve Sony'den Xperia XZ Premium işbirliği!

Vodafone, Sony Mobile’ın süper yavaş çekim özelliğini sunan Motion Eye kameraya sahip yeni modeli Xperia XZ Premium’u çok özel bir kampanyayla pazara sunuyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, abonelerini son teknoloji akıllı cihazlarla buluşturmaya devam ediyor. Akıllı telefon pazarının lider markalarından Sony Mobile ile işbirliğine giden Vodafone, dünyanın 4K HDR ekranlı ilk akıllı telefonu olan, aynı zamanda Süper yavaş çekim özellikli Motion Eye kameraya sahip bulunan Xperia XZ Premium için “Akıl Almaz Değişim” kampanyası düzenliyor. Buna göre, geçerli modellere sahip çalışır durumdaki eski cihazını Vodafone’a getiren aboneler yeni Xperia XZ Premium’a 1.800 TL’ye varan indirimlerle sahip olabilecek.

1499765462_1499763399xperiaxzpremiumderindenizsiyahi.png

Saniyede 960 kare hızında çekim

Derin Deniz Siyahı ve Parlak Krom renklerde sunulan Xperia XZ Premium, 4K HDR ekranıyla kullanıcıların hayatına renk katarken, Süper yavaş çekim özelliği sunan Motion Eye kamerasıyla dünyanın en iyi akıllı telefonları arasında gösteriliyor. Saniyede 960 kare hızında çekim yaparak çarpıcı görünümde videolar çekilmesini sağlayan Xperia XZ Premium, özellikle yolculuklar esnasında cepte taşınabilen bir mini televizyona dönüşerek geniş ekranıyla film izleme keyfini artırıyor. Xperia XZ Premium, kolay şarj için yeni USB Type-C™ şarj cihazı ile birlikte geliyor.

 

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Vodafone ve Sony'den Xperia XZ Premium işbirliği!

   kenarları köşeli,ekranın çerçevesi çok,pili düşük. ama fiyatı pahalı.

   Misafir 14 Temmuz 2017 10:03 Cuma (0) (0)
  • Vodafone ve Sony'den Xperia XZ Premium işbirliği!

   Hadi modelleri geri alcak

   Misafir 12 Temmuz 2017 16:10 Çarşamba (0) (0)
  • Vodafone ve Sony'den Xperia XZ Premium işbirliği!

   Sony fotoğraf makinası üretiminde net çekimleriyle ön sıralarda yer almaya devam ediyor Ünlü Carl Zeiss mercekleri ise, yüksek ka litede.. herne kadar Carl Zeiss kullanmasa da tele fonlardaki görüntü kalite sini ancak fotoğraf maki nası ile fotoğraf çekenler anlar!. tabii ki cep ile fotoğraf makinası arasın da fark tartışılmaz!. Fakat Sony demek bence hem fotoğraf hem de cep telefonu mânasına gelir!. (renklere,keskinlikle re dikkat eden ve fotoshop ile çalışan birey ler bu hassas noktayı bilir ler tahmin ediyorum... Bir NexF3 ve WX30 kullanıcısı olarak her zaman Sony idealimdir. What a feeling

   Misafir 12 Temmuz 2017 09:07 Çarşamba (1) (0)
  • Vodafone ve Sony'den Xperia XZ Premium işbirliği!

   iyide kaç para 1800 tl indirim 4500 tl mi :)

   Misafir 11 Temmuz 2017 18:53 Salı (0) (0)