Xperia telefonlar için Jelly Bean güncellemesi son aşamada!

Sony, yaptığı resmi açıklama ile Xperia P, Go, S, SL, Ion ve acro S için Jelly Bean güncellemesinin çok yakında sunulacağını bildirdi.

Sony, Xperia serisinde yer alan Xperia P, Xperia Go, Xperia S, Xperia SL, Xperi Ion ve Xperia acro S için Jelly Bean güncellemesinin çok yakında sunulacağı açıkladı. Japon üreticinin küresel PR ekibi, Twitter üzerinden yayınladığı Tweet ile söz konusu güncellemenin son aşamaya geldiğini ve kısa süre içerisinde Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini indirilebilir hale getireceklerini duyurdu.
1366476964_android-jelly-bean-for-xperia-handsets1350645756.jpg

Sony hali hazırda Xperia T, V, J ve TX için Android 4.1 güncellemelerini yayınlamıştı. Xperia U ve Xperia Sola ise güncelleme almayacak modeller arasında yer alacak. Xperia P, Go, S, SL, Ion ve acro S için yayınlanacak Jelly Bean güncellemesi muhtemelen telefonlara sunulacak son güncelleme olacaktır. Mayıs ayında yayınlanacak Android 5.0’ın söz konusu telefonlar için yayınlanması beklenmiyor.

Android 4.2 güncellemesinin ise telefonlara sunulması bekleniyor. 360 derece fotoğraf çekimi sağlayan Photo Share, kilit ekran widget’ları ve arabirim değişiklikleri güncelleme kapsamında bekleniyor.

  Yazar: Burak Kaya Android, siyaset, futbol, mobil dünyası.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Xperia telefonlar için Jelly Bean güncellemesi son aşamada!

   İki takipçi kaybedeceğim korkusu yok. siteye günlerde on binler giriyor. Bölge düşmanlığı ne alaka, ben de yaşadığım şehrin şivesiyle mi yazılar oluşturayım? Alakası olsun ya da olmasın her habere yorum yazmak zorunda değilsiniz. HTC One ya da farklı bir telefonla ilgili haberlerde bile konuyu Sony'ye getiriyorsunuz. Yaptığınız forumu kirletmekten başka bir şey olmuyor. Haber ile ilgili varsa yorumunuz memnuniyetle yayınlarım. Lütfen siz de bu konuda daha hassas davranır, yorumlarınızda kullandığınız şive ile değil; içerikleriyle ön plana çıkın. Teşekkür ederim.

   Burak Kaya 21 Nisan 2013 14:58 Pazar (0) (0)
  • Xperia telefonlar için Jelly Bean güncellemesi son aşamada!

   Bu siteyi şive ve bölge düşmanlığı yaptığı için kınamakta VE İLGİLİ HER YERE ŞİKAYET EDECEM ÖNCELIKLE ŞİKAYETIM VAR. COM da sesimi duyuracam. SÖZÜM BURAK KAYA sana iki takipçini kaybedeceksin diye NEDEN KÜFÜR VE HAKARET ICERMEYEN YORUMLARI KALDIRDIN.. GAKKO NICKLI OLARAK BANA O KADAR HAKARET İÇERİĞİ OLAN YORUM YAYINLADIN SES ETMEDIM. SİTEYİ SEVDIĞIM İÇİN BU MU SONUCU?

   SORİM ? 21 Nisan 2013 14:38 Pazar (0) (1)
  • Xperia telefonlar için Jelly Bean güncellemesi son aşamada!

   Burak Bey tesekkur ederiz gerçekten dürüst bir şekilde gakko nun yazdıklarına bakan bir insan pislik çıkardığı belli oluyor gerçekten Teşekkürler

   hasan 21 Nisan 2013 10:33 Pazar (0) (1)
  • Xperia telefonlar için Jelly Bean güncellemesi son aşamada!

   Tesekkurler Burak bey.

   Misafir 21 Nisan 2013 09:52 Pazar (1) (0)
  • Xperia telefonlar için Jelly Bean güncellemesi son aşamada!

   gakko kufurlerden zewkmi aliosnnnn

   gakko herkes sovuyo sana 21 Nisan 2013 06:07 Pazar (0) (0)
  Yorumları Göster