Yeni kamera kralı Google Pixel 2 ile çekilmiş fotoğraflar!

Google Pixel 2'nin muhteşem kamera örnekleri!

Google, birkaç gün önce resmi olarak tanıttığı yeni Pixel 2 serisindeki kameranın nasıl olduğuna ilişkin birkaç örnek yayınlamıştı. Bugün, Google Kamera Ürün Yöneticisi Isaac Reynolds, tam boyutlu ve düzenlenmemiş resimleri yayınladı.

Orijinal Pixel, HDR+ teknolojisi sayesinde hızlı bir şekilde inanılmaz dinamik aralıklarla görüntüler üreten kamera ile mobil fotoğrafçılık için yeni bir standart belirledi. Pixel 2 daha da geliştirildi ve daha önce yalnızca daha hızlı odaklama için kullanılan bir teknoloji olan çift pikselli tek bir kamera kullanarak yeni bir Portre modu sunuyor.

Dinamik aralık, inanılmaz renk dengesi, uygun beyaz dengesi ve gerçekten akıl almaz Google Pixel 2 fotoğraflarının genel görünüşü oldukça etkileyici. Bu görüntüler açıkça profesyoneller tarafından çekiliyor ve zekice uyarlanıyor ancak, kalite gerçekten özel bir şey.

Pixel 2 kamerasının nasıl fotoğraflar çektiğini merak ediyorsanız, aşağıda ve sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

1507455682_google-pixel-2-unedited-photos-1.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Yeni kamera kralı Google Pixel 2 ile çekilmiş fotoğraflar!

   Bu telefon standart bir kullanıcının elinde standart koşullarda bu kadar kaliteli fotoğraf çekemez. Dslr makinelerin dahi kullanma yapacağı şartlarda hiç kumlanma yok bu fotoğraflarda. Mümkün değil bu fotoğraflar.

   Misafir 08 Ekim 2017 12:59 Pazar (0) (0)