Yeni Terminatör filmi geliyor!

James Cameron yapımcı, Sarah Connor ve Schwarzenegger de var!

1984'ten bu yana fantastik dünyası ve kurgusuyla dikkat çeken seri Terminatör, sembolleştirdiği isim olan Arnold Schwarzenegger ve efsane kadrosuyla 6. film için geri dönüyor. Geçtiğimiz salı gecesi Los Angeles'ta seriye devam kararı alındı.

Titanic filmiyle büyük sükse yaratan ve aslında daha önce çektiği ilk iki Terminatör filmiyle adını dünyaya duyuran James Cameron, bu kez yapımcılık koltuğunda oturacak. Tim Miller ise yönetmen. Senaryo içinse Kara Şövalye'den tanıdığımız David Goyer ve ekibi senaristlik yapacak.

1505902651_2309065-t2sarahconnor2.jpg

Cameron, Yeni hikayenin merkezinde olabilecek 18 yaşlarında bir kadın oyuncu arıyoruz. diyerek serinin yeni bir hikayeyle devam edeceğini açıkladı. 

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Yeni Terminatör filmi geliyor!

   Terminator serisi : Gelmiş geçmiş en mükemmel ve başarılı bilim-kurgu. Umarım bu yeni Terminator eskilerinden geride kalmaz.

   Misafir 21 Eylül 2017 09:41 Perşembe (0) (0)
  • Yeni Terminatör filmi geliyor!

   Sevindirici bir haber.. James Cameron stilini konuşturacak muhakkak! Arnold ise onsuz olmaz!. Camera teknik, action, hızlı fakat kaliteyi kaybet meyen hochblutdruck yüksek tansiyon profilde seri film.. Avusturyalı Arnold ahoi...

   Misafir 21 Eylül 2017 04:38 Perşembe (0) (0)