Yerli savaş uçakları Dubai'de şov yapacak!

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş., katılacağı uluslararası organizasyonlarda Asya ve Ortadoğu pazarlarına yönelik iddiasını ortaya koyacak.

TUSAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, 12-16 Kasım'da da Dubai Air Show'da boy gösterecek. T129 ATAK helikopteri, en dikkat çekici havacılık gösterilerinden birine ev sahipliği yapan Dubai'de ilk kez uçuşlu gösterisini gerçekleştirecek.

T129 ATAK'ın, Dubai Air Show'un ilk 3 günü gösteri yapması planlanıyor. Kuruluş, statik alanda sergileyeceği ANKA-S, HÜRKUŞ ve T625 helikopteriyle de Dubai Air Show'a güçlü bir katılım gösterecek.

1510424337_1111201710010084295813.jpg

 

TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil, fuarın ilk günü şirketin şalesinde, T129 ATAK helikopterinin gösteri uçuşu dolayısıyla düzenlenecek resepsiyonda misafirleriyle bir araya gelecek. Bu yerli savaş uçaklarımızın ilk uçuşu ve şovu olacak!

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Yerli savaş uçakları Dubai'de şov yapacak!

   Bir Pc kasası toplayalım ekran kartı nvidia işlemcisi intel olsun Rami kingston olsun Fanı Cool Olsun Kasası bile Snapın olsun Ben Bu Kasaya Baybars diyeyim Yerli Kasa yaptık bu sefer yerli tüketim vergisi getirilsin diyelim 1000 tl lik kasayı 3 bin tl ye satayım bu yerli mi olur milleti kandırmyın Nerde Uçak fabrikan ? Ülkede elle tutulur üniversiten mi var Bu ülkede Yerli Sanayi Sektörü Adnan Menderesin zihniyetinin bu ülkede iktidara geldiği gün bitti halen ülke bop işgali altında bunu göremiyorsunuz. İhalar diyorsunuz yazılımı bile japon olan ihaların neresi yerli azıcık saçmalamayın ya Ben bilgisayar mühendisi adayı Bir Tarihçiyim ülkemde yüzbinlerce mühendis hakettiği değeri görmüyor ve gidip ülkeyi büyütmek yerine kendisini ve gittiği ülkeyi büyütüyor... Dinciliğe değil Akıl Ve Bilime önem veren bir Hükümet bu ülkede iktidar olmadan ülkemiz ilerlemeyecektir. Hadi Esenlikler...

   Misafir 12 Kasım 2017 13:13 Pazar (0) (0)