Yılın telefonu hologramlı ekranı ile Hydrogen One olacak!

Profesyonel kamera üreticisi RED, Hydrogen One adını verdiği 3 hologramlı ekran ile gelen telefonunu duyurmaya hazırlanıyor.

Üst düzey profesyonel kamera üreticisi Red, akıllı telefon pazarına girme planlarını açıkladı. Aslında, şirket, ilk telefonu olan Hydrogen One'ı üstü kapalı bir şekilde tanıttı. Cihazın en önemli özelliği ise bir hologramlı ekrana sahip olması. Şirket yetkilileri; "Artık çok boyutlu içeriğin tadını çıkarmak için başka bir cihaz taşımak gerekli değil" mottosu ile yola çıktıklarını dile getiriyor. 

Hydrogen One'ın hologramlı ekranı ile 3D içerikler ve interaktif oyunlar cebe taşınacak. Hydrogen One, tahmin ettiğiniz üzere Android işletim sistemi ile çalışıyor. Hydrogen One modelinde stereo sesi çok boyutlu sese çeviren tescilli bir algoritma yer alıyor. Bu sayede hologoramlı görüntüler çok boyutlu ses ile daha gerçekçi sunuluyor. 

1499411947_hydrogen-one.png

Telefonun bir diğer özelliği ise modüler yapıda olması. Hydrogen OneScarlet, EPIC ve Weapon gibi Red'in kameraları ile uyumlu olacak. 5.7 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan telefonda USB Type-C bağlantı noktası yer alıyor. 2018'in ik çeyreğinde satışa sunulması beklenen Hydrogen One'ın fiyatı ise 1.200 dolar olacak.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Yılın telefonu hologramlı ekranı ile Hydrogen One olacak!

   tl ile is yapmiyorum 10bin tl de olsa alirim. Sonra senin gibi ergenden telefon dolmasi yaparim. ac tavuk kendini..

   Misafir 08 Temmuz 2017 21:30 Cumartesi (0) (0)
  • Yılın telefonu hologramlı ekranı ile Hydrogen One olacak!

   efsane olucana eminim hologlam ilk telefon ani satilacak o para kesinlikle deer 10000 tl olur gibi tabi fakkirler telefona bakmasin dilini yutarlar ac salaklar onlar salaklar !!!

   Misafir 07 Temmuz 2017 11:17 Cuma (0) (9)
  • Yılın telefonu hologramlı ekranı ile Hydrogen One olacak!

   Sen ciddi misin

   Misafir 09 Temmuz 2017 03:43 Pazar