Advertorial

Akıllı saat almayı düşününler bu fırsat kaçmaz!

Eğer şu aralar akıllı saat almayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Zira 26 - 27 Aralık'ta geçerli Yılbaşı’na Özel Fırsatlar MediaMarkt'ta.

Akıllı saat almayı düşününler bu fırsat kaçmaz!

Son dönemde akıllı saatlere olan ilgi hayli arttı. Bu durumun temel nedeni ise teknolojinin hayatımıza yön vermeye başlaması diyebiliriz. Akıllı telefonlar, akıllı saatler, kablosuz kulaklıklar, akıllı televizyonlar ve akıllı evler derken, teknoloji hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. 

Yine de teknoloji cihazları tarafında bazı eksikleriniz olabilir. Örneğin bir akıllı saatiniz olmayabilir ya da henüz yeni nesil bir buharlı ütüye geçiş yapmamış olabilirsiniz. 

Neyseki MediaMarkt'ın Yılbaşı'na Özel Fırsatlar kampanyası sayesinde teknoloji tarafındaki eksiklerinizi çok daha uygun fiyatlarla giderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise MediaMarkt'ı ziyaret etmek olacak.

Akıllı saat almayı düşününler bu fırsat kaçmaz!

26 - 27 Aralık'ta geçerli olan MediaMarkt Yılbaşı'na Özel Fırsatlar kampanyası dahilinde pek çok ürünün fiyatında muazzam indirimlere gidilmiş durumda. Örneğin ortalama fiyatı 1500 TL civarlarında olan Fitbit Versa 2'nin fiyatı kampanya dahilinde 1000 TL'nin de altına düştü. Dilerseniz saatin kampanyalı fiyatına buradan göz atabilirsiniz.

Ayrıca kampanya dahilinde oyun faresinden buharlı ütüye, harici diskten saç düzleştiriciye kadar pek çok üründe de önemli indirimler olacak. Bu indirimler için MediaMarkt'ın online alışveriş mağazasına göz atabilirsiniz. Keza kampanya dahilindeki ürünlerde gerçekten büyük indirimler söz konusu.

Kampanya kapsamında Babyliss Saç düzleştiriciyi 399 TL'ye, Philips Azur buharlı ütüyü 699 TL'ye, Logitech oyuncu faresini 169 TL'ye ve WD 8TB Element Harici Diski ise 999 TL'ye satın alabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. MediaMarkt düzenli olarak indirim kampanyaları gerçekleştiriyor. Bu sebeple arada bir MediaMarkt'ın online mağazasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Yine de karar sizlerin.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.