Beyaz eşya almayı düşünenlere indirim müjdesi!

Türkiye'nin önde gelen teknoloji mağazalarından MediaMarkt muazzam bir kampanyaya daha imza atıyor! İşte detaylar.

Beyaz eşya almayı düşünenlere indirim müjdesi!

Şüphesiz Türkiye'de teknoloji mağazası denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisinin de MediaMarkt olduğunu söyleyebiliriz. Zaman zaman yaptığı kampanyalar ile müşterilerin takdirini kazanan MediaMarkt önümüzdeki dönemde muazzam bir kampanyaya daha imza atacak.

13 - 25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanya kapsamında MadiaMarkt CLUB üyelerine özel 2 ve daha fazla beyaz eşya alımında net yüzde 20 indirim uygulanacak. Üstelik bu indirim sepet üzerinden hesaplanacak.

Beyaz eşya almayı düşünenlere indirim müjdesi!

Basit bir şekilde anlatacak olursak, buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi 3 parça beyaz eşya aldığınızda toplam tutar ne olursa olsun, yüzde 20'si cebinizde kalacak. Örneğin bu üç ürünün tutarı 10.000 TL olursa, kasada yalnızca 8.000 TL ödeme yapacaksınız. Dolayısıyla 2.000 TL'niz cebinizde kalmış olacak.

Beyaz eşya almayı düşünenlere indirim müjdesi! - Resim : 1

Şu yakınlarda beyaz eşya için yeni bir ÖTV indirimi yapılmayacağı kesin. Bu durumda eğer beyaz eşya almak için yeni bir indirim bekliyorsanız, MediaMarkt tarafından yapılan bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 

Bu kampanyanın özellikle de yeni evlenecek olan çiftler için bulunmaz bir nimet olduğunu vurgulamamız gerekiyor. 

Tekrardan hatırlatalım. Bu kampanya 25 Ekim tarihinde sona erecek. Dolayısıyla size tavsiyemiz elinizi çabuk tutmanız yönünde olacaktır. Eğer benim mağazaya gitmeye vaktim yok diyorsanız MediaMarkt'ın internet mağazası üzerinden tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı kampanyanın mediamarkt.com.tr üzerinden de geçerli olduğunu belirtelim.