Futbolun keyfi bu televizyonlarla çıkacak!

Euro2020 heyecanı yaklaşırken futbol keyfinizi artıracak televizyonlarla ilgili yeni bir kampanya ile karşınızdayız.

Futbolun keyfi bu televizyonlarla çıkacak!

Geçen yıl pandemi yüzünden ertelenen ve bu yıl gerçekleştirilecek olan Euro2020 Avrupa Futbol Şampiyonası 11 Haziran 2021 tarihinde başlıyor. Türkiye'nin de katılacağı ve bir ay sürecek futbol şöleninde birçok Avrupa takımını sahalarda göreceğiz. Şampiyonanın başlamasına günler kala yeni bir kampanya başlayan MediaMarkt birbirinden farklı televizyonları uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunuyor.

Futbol keyfi bu televizyonlarla çıkacak!

Kampanya kapsamında birçok televizyon ve farklı cihazda uygun fırsatlar sunuluyor. Kampanyanın öne çıkan ürünlerinden ilki Samsung 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart Ultra HD 4K LED TV. Bu akıllı televizyonu 6.999 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Üstelik Bonus ve Paraf Card'a 4 taksit fırsatıyla.

Kampanyanın öne çıkan ikinci ürünü ise Samsung 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD QLED TV. Bu akıllı televizyonun fiyatı ise 9.499 TL. Bu televizyonu da Bonus ve Paraf Card'a 4 taksit fırsatıyla satın alabiliyorsunuz.

Üçüncü ürünümüz ise LG 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD OLED TV. Panelinde OLED teknolojisini kullanan bu televizyonun fiyatı ise 12.999 TL. Bu modelde de Bonus ve Paraf Card'a 4 taksit fırsatı bulunuyor.

Kampanya kapsamında seçtiğimiz son televizyon ise
Grundig 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV ve Everest Askı aparatı. Hediyesi ile beraber bu televizyonun fiyatı ise 4.799 TL. Bu modeli de Denizbank kredisi ile faizsiz masrafsız ve 10 taksit fırsatı ile satın alabiliyorsunuz.

4-7 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile ilgili detaylı bilgiler ve farklı ürünleri MediaMarkt internet sitesinde bulabilirsiniz.