Advertorial

iPhone SE fiyatında inanılmaz indirim! Hem de Türkiye'de!

Türkiye'nin önde gelen teknoloji mağazası MediaMarkt stokları eritiyoruz söylemiyle eşine az rastlanır bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında iPhone SE fiyatında da muazzam bir indirim söz konusu.

iPhone SE fiyatında inanılmaz indirim! Hem de Türkiye'de!

Şu sıralar yeni biri iPhone almayı düşünüyorsanız size çok güzel bir haberimiz var. Türkiye'nin önde gelen teknoloji mağazası MediaMarkt eşine az rastlanır bir kampanyaya imza atıyor. "MediaMarkt'ta stokları eritiyoruz" sloganıyla öne çıkan kampanyada 400'e yakın üründe muazzam indirimler söz konusu.

iPhone SE fiyatında inanılmaz indirim! Hem de Türkiye'de!

MediaMarkt'ın başlattığı kampanya dahilinde ön plana çıkan ürünlerden birisi de Apple'ın yeni nesil iPhone SE modeli. Eğer ince, şık ve uygun fiyatlı bir iPhone modeli istiyorsanız, telefonun indirimli fiyatına buradan göz atabilirsiniz. Hali hazırda iPhone SE modelini bu fiyattan başka bir yerde bulmanız hayli zor olacaktır. iPhone SE modelinin satış fiyatında MediaMarkt Club üyelerine özel 200 TL indirim yapılacağını da belirtelim. Diğer ürünlerde de benzer bir indirim miktarı bulunuyor. 

iPhone SE fiyatında inanılmaz indirim! Hem de Türkiye'de! - Resim : 1

Malum son dönemde özellikle iPhone fiyatlarında hatırı sayılır artışlar gerçekleşmişti. Dolayısıyla bu kampanya telefonunuzu yenilemek ya da Android'ten iOS'e geçmek için iyi bir fırsat olabilir.

Öte yandan kampanya dahilinde indirime giren ürünler arasında JBL logosu taşıyan Tune 500BT kablosuz kulak üstü kulaklık da bulunuyor. 367TL'lik fiyatıyla, tam bir fiyat / performans ürünü görüntüsüne kavuşan JBL Tune 500 BT'nin detaylarına buradaki linkten göz atabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. 400'e yakın üründe sunulan bu indirimler 26 Şubat tarihine kadar devam edecek. Kampanya hafta içi MediaMarkt mağazalarında, tüm gün ve saatlerde ise mediamarkt.com.tr adresinde geçerli olacak. Pek çok üründe gerçekleşecek olan bu indirim rüzgarını iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.