Advertorial

Öğrenciler kaçırmasın: Bu fiyata böyle bir bilgisayar yok!

Eğitim için kullanılabilecek uygun fiyatlı bir bilgisayar olan Lenovo 81W000BDTX IdeaPad 3, günlük ihtiyaçları görecek donanım özelliklerine sahip.

Öğrenciler kaçırmasın: Bu fiyata böyle bir bilgisayar yok!

Uzaktan eğitim sürecinin özel okullarda başladığı, devlet okullarında ise önümüzdeki günlerde başlayacağı bugünlerde öğrenciler için bilgisayar önemli bir elektronik cihaz kategorisi haline geldi. Bütçesini zorlamak istemeyen öğrenciler için geliştirilen bir bilgisayar olan Lenovo 81W000BDTX IdeaPad 3, bu tarz ihtiyaçları karşılayabilecek özelliklere sahip.

Öğrenciler kaçırmasın: Bu fiyata böyle bir bilgisayar yok!

14 inçlik ekranı bulunan dizüstü bilgisayarda AMD Athlon 3050U işlemci kullanılıyor. 4 GB RAM, 128 GB depolama alanı bulunan bilgisayarın Windows 10 Home 64 Bit işletim sistemi ile beraber geldiğini belirtelim.

Öğrenciler kaçırmasın: Bu fiyata böyle bir bilgisayar yok! - Resim : 1

Sadece 1.6 kg ağırlığındaki bilgisayarın fiyatı kısa bir süreliğine düştü. Normal fiyatı 2.999 TL olan bu ürün, MediaMarkt mağazalarında ve internet sitesinde 2.299 TL gibi bulunmayacak bir fiyat etiketi ile satın alınabiliyor. Bu rakamın 24-27 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan Uzaktan Eğitim İçin Teknolojik İhtiyaçlar Kampanyası süresince geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. Ürünü MediaMarkt internet sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sadece bu bilgisayar değil uzaktan eğitimle ilgili farklı cihaz ve ürünler de indirimli fiyatlarla alınabiliyor. Bunlar arasında piyasa fiyatı 2.599 TL olan Huawei Y5P (2020) cep telefonunun fiyatının 2.399 TL'ye ve Canon G4411 Mürekkep Tanklı Yazıcı'nın ise 1.899 TL'den 1.799 TL'ye düştüğünü de hatırlatalım.

Kampanya dahilindeki tüm indirimli ürün fırsatlarını MediaMarkt internet sitesinde bulabilirsiniz. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.