OnePlus N10 5G deneyimlemek ister misiniz?

Türkiye pazarına giriş yapan OnePlus markasının yeni telefonu olan OnePlus N10 5G modelini MediaMarkt mağazalarında deneyimleme imkanı sunuluyor.

OnePlus N10 5G deneyimlemek ister misiniz?

Çin'in en büyük telefon markalarından biri olan OnePlus, resmi olarak Türkiye pazarına giriş yaptı. markanın Türkiye'de resmi olarak satılacak ilk modeli ise OnePlus N10 5G oldu. Bu yeni model uzun ömürlü pil, gelişmiş çoklu kamera düzenlemesi ve OxygenOS ile birlikte geliyor.

OnePlus N10 5G deneyimlemek ister misiniz?

6.49 inçlik 90Hz yenileme hızına sahip ekranı bulunan cep telefonu, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile geliyor. Telefonda 4300 mAh pil ve 30 Watt destekleyen Warp Charge yer alıyor. Gücünü Qualcomm Snapdragon 690 işlemciden alan OnePlus N10 5G, özel makro ve mono kameraların yanı sıra 64 MP’lik bir ana kameraya ve 119 derecelik bir ultra geniş merceğe sahip olan akıllı telefonun selfie çekimleri veya görüntülü aramalar için ön kısmında 16 MP bir kamerası bulunuyor.

OnePlus N10 5G deneyimlemek ister misiniz? - Resim : 1

Bu yeni cep telefonu modeli Türkiye'de ilk kez ve sadece MediaMarkt mağazalarında deneyimlenebiliyor. Siz de bu telefonu canlı olarak görmek ve özelliklerini deneyimlemek isterseniz Türkiye çapındaki MediaMarkt mağazalarını ziyaret edebilir ve yetkili isimlerden bu yeni modelle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.