Akıllı Saat

1200 TL’ye satılan erkek saatinin fiyatı 160 TL’ye düştü! Sınırlı sayıda ürün için geçerli!

Eğer şu sıralar şık bir saat almak istiyorsanız tam da size göre bir fırsat haberimiz var. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

1200 TL’ye satılan erkek saatinin fiyatı 160 TL’ye düştü! Sınırlı sayıda ürün için geçerli!

Erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer alan klasik saat modellerinin bazılarında müthiş indirimler söz konusu.

Klasik saatler erkek aksesuarlarının vazgeçilmez bir parçası diyebiliriz. Her ne kadar son dönemde akıllı bileklikler ve akıllı saatler piyasayı ele geçirmeye başlamış olsa da şık bir takım giydiğinizde onu tamamlamak için metal kordonlu klasik bir saat vazgeçilmez bir opsiyon olacaktır.

Normal şartlarda iyi bir klasik saat almak istediğiniz zaman ödemeniz gereken ücret 1000 TL’yi rahat bir şekilde aşıyor. Hatta söz konusu klasik saatler olduğunda absürt fiyatlara varan etiketlerle de karşılaşabiliyorsunuz.

Genel olarak baktığımızda çelikten yapılmış, su geçirmez bir klasik saatin fiyatı rahatça 1000 TL’yi aşacaktır. Lakin zaman zaman karşımıza çıkan indirim fırsatları sayesinde bu saatleri çok daha ucuza satın alabiliyorsunuz.

1200 TL’ye satılan erkek saatinin fiyatı 170 TL’ye düştü! Sınırlı sayıda ürün için geçerli!

Bugün sizlere böyle bir fırsat haber vermek istedik. Wesscollection tarafından tamamen çelikten üretilmiş, yüzde yüz su geçirmez klasik saat modeline 170 TL gibi komik bir fiyata sahip olabilirsiniz. Normal şartlarda bu saatin fiyatı 1200 TL civarındaydı. Lakin son indirimlerle birlikte fiyat 170 TL’nin de altına düşmüş durumda.

Eğer şık bir klasik saati birkaç kilo domates fiyatına almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz saatin indirimli satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dip not olarak hatırlatalım. Bu fiyat sınırlı sayıda ürün için geçerli.

Yorumlar
imran akyol
bunlari nerden aliyoruz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.