2022’ye girmeden önce alınabilecek en iyi 6 akıllı saat! - Page 1

Akıllı saatler, telefon ekranının kilidini açmakdan tutun, bildirimler almanıza, sesli komutları kullanmanıza, egzersizlerinizi yönetmenize, kalp atış hızınızı ve kan doygunluğunuzu ölçmenize, zamanı görmenize ve daha birçok teknolojik nimetten faydalanmanıza imkan sunduğu için şüphesiz en çekici ve arzu edilen taşınabilir elektronik cihazlarımızın başında geliyor.


Birkaç yıl önce sınırlı sayıda akıllı saat modeli mevcuttu, ancak günümüzde birçok akıllı saat modeli bulabilmeniz mümkün. Dünyaca ünlü akıllı saat üreticilerinin birçok fiyat seçeneğine sahip, sayısız akıllı saat modeli mevcut. Akıllı saat konusunda önde gelen markalar ise iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi olarak karşımıza çıkıyor, tüm bu markaların yanı sıra oldukça kaliteli akıllı saat modellerine sahip farklı markalar da yok değil.


Bu yazımızda, satın alabileceğiniz en iyi akıllı saat modellerini hep birlikte inceleyeceğiz. İşte 2022’ye girmeden önce alınabilecek en iyi 6 akıllı saat modeli!

2022’ye girmeden önce alınabilecek en iyi 6 akıllı saat! - Page 2

Apple Watch Nike Series 7 41mm Yıldız Işığı Alüminyum Kasa ve Nike Spor Kordon


Fiyat: 7.999,00 TL

2022’ye girmeden önce alınabilecek en iyi 6 akıllı saat! - Page 3

Apple Watch Nike Series 7 41mm Yıldız Işığı Alüminyum Kasa ve Nike Spor Kordon


Cihaz İşletim Sistemi:
WatchOS
 
Wi-Fi:
Var
 
Mikrofon:
Var
 
Kalp Atış Hızı Sensörü:
Var
 
Konum Bilgisi:
Var
 
Suya Dayanıklılık:
Var
 
Türü:
Akıllı Saat

2022’ye girmeden önce alınabilecek en iyi 6 akıllı saat! - Page 4

Huawei Watch 3 Pro Elite


Fiyat: 6.044,90 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.