Akıllı Saat

700 TL’ye satılan Apple Watch 7 klonunun fiyatı 200 TL’ye düştü! Daha ucuzu yok!

Son dönemde akıllı saatlerin hayli popüler olduğunu söyleyebiliriz. İyi haber ise Apple Watch 7 için paranız yetmezse ona birebir benzeyen bir klonu çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

700 TL’ye satılan Apple Watch 7 klonunun fiyatı 200 TL’ye düştü! Daha ucuzu yok!

Artık bilgisayar çağında yaşıyoruz. Bu durumun en net göstergesi ise herşeyin yavaş yavaş akıllanıyor olması. Telefonlardan, süpürgelere kadar etrafımız akıllı cihazlarla çevrilmiş durumda. Son dönemde en popüler akıllı cihazlar ise şüphesiz akıllı bileklikler oldu.

Özellikle sağlık ölçümleri tarafında hayli fonksiyonel olan bu cihazları milyonlarca kişi kullanıyor. Akıllı bilekliklerin bu kadar geniş kitlelere ulaşmasının temel nedeni ise fiyat tarafında her bütçeye hitap ediyor olmaları. Tabi ki abi Apple fanı değilseniz.

Android tarafında uygun fiyata satın alabileceğiniz binlerce çeşit bileklik ya da saat mevcut. Fakat iOS tarafında tek tercihinizin Apple Watch olması gerekiyor. Apple Watch fiyatları ise malum. Hali hazırda yeni bir Apple Watch almak için 7 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

İyi haber ise Apple Watch benzeri bir saati çok daha ucuza satın alabilecek olmanız. Özellikle 2022’de Apple Watch klonlarının sayısında önemli artışlar yaşandı. Bu klonların geneli 500 TL ve üzeri fiyatlara satılıyor. Fakat bazı dönemlerde bu klonların fiyatlarında büyük indirimler gerçekleşiyor. Aynı şimdilerde olduğu gibi.

En popüler Apple Watch klonlarından biri olan A Plus Life Smart Watch X7 fiyatı şimdilerde 200 TL’nin de altına düşmüş durumda. Bir dönem 700 TL’den satılan bu saati şimdilerde 193 TL gibi hayli uygun bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

Dilerseniz bu saatin satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Acar
Bahsettiğiniz ürün hakkında bir sürü şikayet var birde reklamını mi yapıyorsunuz.
Cevapla
İrfan
Neden yalan haber yapıyorsunuz link cakma bi urune gidiyo
Cevapla
Misafir 11
Zaten orjinal apple watch dememiş ki. Okuduğunuzu anlamıyorsunuz galiba. Apple watch klonu demiş, yani taklidi bu ürün.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.