Akıllı saat devi büyük indirim yaptı! Bu akıllı saat bu fiyata kaçmaz!

Akıllı kol saatleri hala son derece moda durumda. Çok fazla çeşit ve model arasından bir seçim yapmak oldukça zor.

Akıllı saat devi büyük indirim yaptı! Bu akıllı saat bu fiyata kaçmaz!

Akıllı saatlerinde en önemli noktalarından ikisi ise kolda şık durması ve iyi bir performans göstermesi gerektiğini biliyoruz. Teknolojioku.com olarak sizler için Haylou marka akılı saati inceledik. Haylou şirketi akıllı saat sektöründeki önemli isimlerden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

Haylou marka akıllı saatin ilgi çekici özelliklerine göz atacak olursak, ilk dikkatimizi çeken husus saatin Bluetooth bağlantısı üzerinden erişim sağlaması diyebiliriz. 1,69 inç ekran çözünürlüğüyle kullanıcılara rahat bir kullanım sağlıyor.

Tek şarjla uzun süre kullanım

100’den fazla kadran tasarımına sahip bu akıllı saatin yan tarafında tek fiziksel tuş bulunuyor. Daha önce belirttiğimiz üzere Bluetooth bağlantısı sayesinde arama yapabilme ve gelen aramaları yanıtlayabilme özelliği bulunan bu cihaz, tek bir şarjla uzun süre kullanım imkanı tanıyor.

Renk seçeneği konusunda biraz yetersiz kalan akıllı saat yalnızca siyah renkle satışa sunuluyor.

Haylou GST akıllı saat kampanyalı fiyatıyla 519 TL karşınızda bulunuyor. 

Haylou LS09B model akılı saat şu an da kampanyalı bir şekilde alıcısıyla buluşmayı bekliyor. Sadece 519 TL'den alıcısı ile buluşan bu saati elde etmek için burayı tıklayarak satın alabilirsiniz

İşletim Türü: Android
Adımsayar: Var
Kalp Ritmi Ölçme: Var
Su Geçirmezlik: Var
Uyku Takibi: Var
Uyumlu Marka: Var