Amazfit Türkiye pazarına giriş yaptı! Fiyatları da çok uygun!

Akıllı saat alanındaki başarıları ile dikkat çeken Amazfit Türkiye pazarına giriş yaptı. Uygun fiyatlı şık akıllı saatleri ile ülkemize gelen Amazfit büyük ilgi görecek.

Amazfit Türkiye pazarına giriş yaptı! Fiyatları da çok uygun!

Türkiye pazarına yabancı firmalar giriş yapmaya devam ediyor. Şimdi de adını sıkça duyduğunuz Amazfit firması ülkemize resmi olarak giriş yaptı. Akıllı saatleri ile bildiğiniz Amazfit'in, kulaklık ve akıllı tartı alanında da ürünleri bulunuyor. Ancak firma ilk etapta ülkemize uygun fiyatlı akıllı saatleri ile giriş yapmayı tercih ediyor.

Amazfit Türkiye pazarına uygun fiyatlar ile giriş yaptı

Amazfit Bip modelini 399 TL'den ve Amazfit Pace modelini ise 824 TL'den satışa sunan firma, sunduğu sağlık özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor. Hem iOS hem de Android telefonlar ile uyumlu olan bu akıllı saatler Türkiye pazarında uygun fiyatları ile yok satacak gibi görünüyor.

Amazfit'in Türkiye Ürün Müdürü ise Murat Sungur Özkan oldu. Özkan; “Eylül 2015’te kurulan Amazfit, geliştirdiği sıra dışı teknolojiler ve yüksek hassasiyetli veri analizi ile uzmanlık alanı olan kişisel sağlık yönetimini ön plana çıkarıyor. Detaylı sağlık takibi, kan ve oksijen satürasyonu ölçümü yapan ve sağlık teknolojisinde en doğru veriyi sunan akıllı saat markası olarak Türkiye’de akıllı saat kullanıcılarına daha önce karşılaşmadıkları bir deneyim sunacağız. Donanımlarımızdaki ileri teknoloji kadar birlikte kullanılan sıra dışı uygulamamız Zepp’in sağlık sektörü için önemli bir kazanım olduğunu düşünüyorum. Zira, akıllı cihazlarda donanımları daha da mükemmel deneyime taşıyan unsurlar, ileri zekayla geliştirilmiş uygulamalar oluyor." ifadesini kullandı.

Amazfit

Türkiye'de uygun fiyatlı ürünlerin peynir ekmek gibi sattığı ortada. Amazift de yeni ürünleri ile ülkemizde büyük başarıla imza atacaktır. Umarız firmanın tüm ürünleri resmi olarak ülkemize gelir ve uygun fiyatlar ile satışa sunulur.