Akıllı Saat

Apple'ın yeni akıllı saati için fiyat belli oldu!

Apple bu sonbaharda yepyeni ürünlerini tanıtacak. Yeni iPhone serisine dahil olarak bir de saat tanıtılacak. İşte detaylar.

Apple'ın yeni akıllı saati için fiyat belli oldu!

7 Eylül'de Apple, iPhone 14 serisi amiral gemisi telefonlarını duyuracak. Güvenilir bir kaynak olan Bloomberg'den Mark Gurman'a göre Cupertino merkezli marka, iPhone 14 serisinin yanı sıra AirPods Pro, Watch Series 8, Watch SE ve Watch Pro gibi diğer ürünleri de duyuracak. Bu ürünler ile ilgili detaylar lansmandan önce ortaya çıkmaya başladı.

Apple'ın yeni akıllı saati için fiyat belli oldu!

Apple'ın yeni akıllı saati için fiyat belli oldu! - Resim : 1

Gurman'a göre, Watch Pro “en geç 900 ila 1000 dolar arasında olacak. Cihazın adı ve fiyatı, cihazın bazı premium özelliklerle dolu olacağını gösteriyor. 91mobiles tarafından hazırlanan yeni bir rapor, Watch Pro'nun tasarımını ortaya çıkardı.

Yayın tarafından paylaşılan görüntüler, saatin yuvarlatılmış köşelere sahip kare şeklinde bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Rapor, bir Apple Watch'ta şimdiye kadar görülen en büyük ekrana sahip olacağını belirtiyor. Watch Pro'nun 49mm boyutunda satışa çıkacağı görülüyor. Ekranın etrafı ince çerçevelerle çevrili olacak. Sağ kenarda çıkıntılı bir taç olacak. Aynı tarafta ayrıca bir mikrofon ve çoklu görev düğmesi bulunacak.

Akıllı saatin sol tarafında ek bir düğme olduğu görülüyor. Bir hoparlör havalandırması eşlik edecek. Apple'ın premium modeli özel kayışlarla sunması muhtemel. Şu anda Watch Series 8'in de benzer bir tasarım sunup sunmayacağı belli değil. Ne yazık ki, rapor özellikleri hakkında hiçbir şeyden bahsetmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.