Bu akıllı saat tam bir fiyat performans ürünü

Akıllı saat pazarının uygun fiyatlı model üreticisi Noise, yine oldukça güzel ve uygun fiyatlı bir saat modeliyle karşımıza çıkıyor.

Bu akıllı saat tam bir fiyat performans ürünü

Noise, çocuk odaklı Explorer akıllı saatini piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra, NoiseFit Metallix adlı yeni bir akıllı saati tanıttı. Bu model, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren bir tasarım anlayışına sahip.

NoiseFit Metallix, özellikle moda düşkünlerinin beğenisini kazanabilecek bir tasarıma sahip. Paslanmaz çelik gövdesi ve metal kayışı ile oldukça şık bir görünüm sunuyor. Dairesel bir kadranı bulunan bu akıllı saat, sağ tarafında dönen bir taç ve fiziksel bir tuşa sahip. 1.41 inçlik LCD ekranı HD çözünürlükle 240 x 240 piksel sunuyor. Ayrıca, toz ve suya karşı IP68 sertifikası ile korunuyor.

Sağlık ve spor özellikleri açısından, NoiseFit Metallix bir dizi özellik sunuyor. Cihaz, kalp atış hızı monitörü, SpO2 sensörü, uyku takibi ve kadın menstrual döngüsü takip özelliklerine sahip. Ayrıca, kullanıcının stres seviyelerini de takip edebiliyor. Çeşitli spor modlarını destekleyen bu saat, spor aktiviteleriniz sırasında sizi destekliyor.

Bu akıllı saat tam bir fiyat performans ürünü

Bluetooth arama özelliği sayesinde, NoiseFit Metallix'teki dahili hoparlör ve mikrofon ile aramalar yapabilirsiniz. Tek çip teknolojisi ve Bluetooth 5.3, stabil bağlantı, hızlı eşleştirme ve düşük enerji tüketimi sağlıyor. Akıllı saatte, bildirimleri görüntüleme, hava durumu güncellemeleri, kamera ve müzik kontrolü ve hesap makinesi gibi birçok özellik bulunuyor. Bataryası, tek bir şarjla 7 gün kullanım süresi vaat ediyor.

NoiseFit Metallix, Elite Gümüş, Elite Nikel ve Elite Siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. 2.499 rupi (30 dolar) fiyat etiketine sahip olan bu ürün, 22 Eylül'den itibaren Noise'un resmi internet sitesi ve Amazon üzerinden satışa sunulacak.