Bu akıllı saat tam bir fiyat performans ürünü olabilir

Fiyat performans odaklı cihazlarıyla tanıdığımız ünlü marka, bir kez daha bu yönünü ortaya koyan bir modelle karşımızda.

Bu akıllı saat tam bir fiyat performans ürünü olabilir

Amazfit, Hindistan'da BIP serisinin en yeni üyesi olan BIP 5 Unity'yi tanıttı. BIP 5 Unity, selefi BIP 5'in birçok özelliğini taşıyan, uygun fiyatlı ama özellik bakımından zengin bir akıllı saat olarak öne çıkıyor.

BIP 5 Unity, 320 x 280 piksel çözünürlüğe sahip 1,91 inç LCD ekranı ve dayanıklı paslanmaz çelik çerçevesi ile dikkat çekiyor. Saat, IP68 su geçirmezlik derecesine sahip olup, 1,5 metre derinliğe kadar tatlı suda 30 dakika boyunca dayanabiliyor. Bu özellik, saatin günlük kullanımdaki dayanıklılığını artırıyor.

Bu akıllı saat tam bir fiyat performans ürünü olabilir - Resim : 1

Bu akıllı saat tam bir fiyat performans ürünü olabilir

Amazfit BIP 5 Unity, kalp atış hızı ve kan oksijen seviyelerini izleyen Amazfit’in BioTracker PPG biyometrik sensörü ile donatılmıştır. Saat, kullanıcıları anormal kalp atış hızları ve büyük stres ve oksijen seviyesi değişikliklerine karşı uyarır. Ayrıca, 120'den fazla spor modunu destekleyerek çeşitli fiziksel aktiviteler için çok yönlülük sunar.

Akıllı saat, sesli komutlar için Amazon Alexa'yı destekler ve yaklaşık 70 uygulama ile bağlantı kurar, bu da işlevselliğini artırır. BIP 5 Unity, 300 mAh bataryasıyla ağır kullanımda 5 gün, normal kullanımda 11 gün ve pil tasarruf modunda 26 gün dayanabilir. BIP 5 Unity, Gri, Kömür ve Pembe renk seçenekleriyle, 6.999 Rs (84,79 dolar) fiyatıyla satışa sunuldu. Amazon.in ve Amazfit Hindistan’ın resmi web sitesinden satın alınabilir.