Akıllı Saat

Dev marka fiyat kırdı! 780 TL’lik akıllı saatin fiyatı 250 TL’ye düştü

Kısa bir süre öncesine kadar 800 TL’ye yakın bir etiketle satılan Polosmart PSW06 akıllı saat kısa süreliğine 249 TL’ye satılıyor. İşte detaylar.

Dev marka fiyat kırdı! 780 TL’lik akıllı saatin fiyatı 250 TL’ye düştü

Son dönemde hem akıllı bilekliklere, hem de akıllı saatlere olan ilgi artmış durumda. Önemli olan ise sizin beklentilerinize cevap verecek en uygun saati bulmak. Bunun için doğru bir tercih yapmanız gerekiyor.

Artık hemen herkesin kolunda bir akıllı saat görmeye alıştık. Fakat bu saatlerin genel tasarım çizgisinin bazı modellere benzemesi sizi rahatsız ediyor olabilir. Örneğin ortalık Apple Watch klonundan geçilmiyor. Genel olarak bu klonlar da 250 TL civarında fiyatlardan satılıyor.

Bunun yanında sektörde tanınmış olan markaların popüler saatlerini de benzer fiyatlara almak mümkün. Elbette bu noktada indirimleri takip etmeniz büyük bir önem arz ediyor.

Malum şu sıralar pek çok e-ticaret sitesinde yaz indirimleri söz konusu. Eğer böyle bir indirime denk gelirseniz kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Dev marka fiyat kırdı! 780 TL’lik akıllı saatin fiyatı 250 TL’ye düştü

Bizim bugün sizlere tavsiye edeceğimiz saat modeli ise Polosmart’ın PSW06 modeli. Malum Polosmart, saat sektöründeki önemli isimlerden birisi. Polosmart’ın mevcutta pek çok akıllı saat modeli bulunuyor. Elbette marka bunların hepsini Türkiye’ye getirmiyor.

Normal şartlarda Polosmart PSW06 modelini 800 TL civarında bir fiyata satın alabilirsiniz. Fakat şu anda indirim döneminde olduğu için bu saatin fiyatı sürpriz bir şekilde 250 TL’ye kadar düşmüş durumda. Ayrıca Jungle Smart Bracelet de iyi bir alternatif olabilir. Zira bu saatin de fiyatı hayli düşmüş durumdaç

Her iki saattee de adım sayar, nabız takibi, kalori takibi, spo2 ölçümü, bildirim modları ve spor modları gibi bilindik özelliklerin hepsi mevcut.

Dilerseniz bu saatlerin indirimli satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Şu anda Polosmart marka saatte bir indirim daha olmuş ve fiyatı 170 TL'nin de altına düşmüş! 

Yorumlar
Ali
Huawei saatler çok güzel parasını hak ediyor. Tavsiye olunur.
Cevapla
Ercan
250tlye satıp para kazanan 780tlye ne kadar kazanıyor
Cevapla
Mustafa
Şu an neredeyse tüm pazaryerlerinde 190₺
Cevapla
eroğlu mehmet
Üründen alacak olsak kredi kartına kaç taksit yapılıyor ve nereye bașvuru yapmamız lazım
Cevapla
Baybilir
Diğer yorumları okuduktan sonra karar ver..
Mehmet
Trendyol reklamı yapmış
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.