Akıllı Saat

Dev marka fiyatı indirdi! Akıllı bileklik kısa süreliğine 100 TL oldu!

Giyilebilir teknoloji ürünlerinde muazzam indirimler devam ediyor. Eğer hep bir akıllı bileklik istediyseniz belki de şu sıralar almanızın tam da zamanı.

Dev marka fiyatı indirdi! Akıllı bileklik kısa süreliğine 100 TL oldu!

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte gündelik yaşamımızdaki pek çok aksesuar da akıllı hale geldi. Bunun içerisinde taktığımız bileklikler de dahil. Akıllı bileklikler hayatımıza gireli öyle çok uzun bir süre olmadı. Fakat fiyatlarının uygun olması nedeniyle hızlı bir şekilde yayıldı.

Hali hazırda pek çok kişinin akıllı bileklik kullandığını söyleyebiliriz. Çünkü kısa bir süre öncesine kadar 150 – 200 TL bandına Xiaomi’nin Mi Band serisinden bir bileklik almak mümkündü. Fakat yükselen enflasyon nedeniyle Xiaomi’nin en ucuz bileklik modelleri de 400 TL’ye yaklaştı.

Buna rağmen artan rekabet, hala ucuz fiyatlara akıllı bileklik almamıza imkan tanıyor. Şu sıralar pek çok e-ticaret sitesinde, ilginç kampanyalar mevcut. Bu kampanyalar dahilinde bazı ürünlerin fiyatı muazzam derecede düşebiliyor.

Dev marka fiyatı indirdi! Akıllı bileklik kısa süreliğine 100 TL oldu!

Bizim sizlere tavsiye edeceğimiz ürün de bu tarz bir cihaz. Kısa süre öncesine kadar 250 TL bandında bir fiyattan satılan Inter M4 akıllı bileklik, kısa süreliğine 100TL’lik etiketle satışta. Üstelik kargo da bedava.

Dip not olarak belirtelim. Bu akıllı bileklik ile Mi Band’ta yapabileceğiniz herşeyi yapabilirsiniz. Kalp nabız hızınızı ölçebilir, attığınız adım sayısını kontrol edebilir ya da kandaki oksijen oranınıza göz atabilirsiniz. Üstelik telefonunuza gelen bildirim ve aramaları da bileklik üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz ürünün satın alma linkine buradan ulaşabilirsiniz. Muhtemelen kısa süre sonra 100 TL’ye alabileceğiniz teknolojik bir ürün kalmayacak. O yüzden bu son fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar
Fesih
Akll bileklik saat almak istiyom bilgi alabilirmiyim
Cevapla
Musa
Aynen geçen sene vergilerle beraber 23 tlydi dev markaniz
Cevapla
Kadir
Dev marka dediğin ilk defa duyuyorum, böyle saçma başlıklar atmayın kardeşim insanları kandırmaya çalışmayın…
Cevapla
Özgür
Dandik bir bilekliği almaları için insanları yanlış yönlendiyorsunuz ürünle alakalı bir sürü şikayet var üründe dandik yalan dolanla iş yaptığınız için sizde dandiksiniz nu kadar net
Cevapla
Mehmet
Kesinlikle katılıyorım
Yazık size
M4 isimli markanın kendisinden bile haberi olmadığına eminim. Burda gelip dev marka diye lansman ediyor olmanız içler acısı bir durumda olduğunuzu gosteriyor. Genelde bütün haberleriniz bu şekilde insanları kandırarak sayfanıza çekmek. Böyle devam edin doğru yoldasınız
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.