Akıllı Saat

Dünden bugüne Mi Band Serisi modelleri! Neler değişti?

Bu içeriğimizde Mi Band Serisinde yer alan modelleri sizler için listeledik. ilk modelden son modele neler değişti? İşte cevabı!

Dünden bugüne Mi Band Serisi modelleri! Neler değişti? - Page 1

Bilindiği üzere Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik geçtiğimiz günlerde tanıtıldı! Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik özelliklerini bilmeyenler için bu içeriğimizde tüm özelliklerini ele alacağız. Mi Band 6 her ne kadar tasarım anlamında devrimsel bir yenilik getirmese de, özellikleri ile rekabete yeni bir soluk katacağı kesin.

Ek bilgi olarak Xiaomi Mi Band serisinin 120 milyon satış adetini aştığını da belirtelim. Bu bilgi ise, geçtiğimiz hafta Xiaomi Group‘un cep telefonu departmanı başkan yardımcısı Zeng Xuezhong'un, Xiaomi Mi Band serisi hakkında bazı önemli verileri paylaşması sonrasında ortaya çıktı.

Peki Xiaomi Mi Band Serisinde dünden bugüne neler değişti? Gelin tüm bu modellerin fiyat ve özelliklerini hep birlikte inceleyelim.

Not: Fiyat anlamında internet satış fiyatı olarak dikkate aldığımızdan değişiklik gösterebilir.

İşte dünden bugüne Xiaomi Mi Band Serisi modelleri ve özellikleri!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.