Artık destansı ekranlar sadece en iyi telefonlara özel değil. Günümüzde akıllı saatlerde de kavisli ve esnek AMOLED ekran, net görüntü kalitesi, göz alıcı renkler ve telefona özgü birçok özellik mevcut.


Öyle ki; yakın zaman içinde, kaliteli bir akıllı saat modelinde kameraya hızlı erişim, bildirimlere hızlı erişim, suya ve toza karşı dayanıklılık, mobil ödeme desteği, stereo hoparlör, güçlü bir batarya, kablosuz ve hızlı şarj özelliği artık standart özellikler olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Peki akıllı saat alırken nelere dikkat etmek gerekir? Akıllı bir saat alırken, cep telefonunuz ile uyumlu olup olmadığını, ekran özelliklerini, özelleştirebilir özellikte olup olmadığını, uygulama çeşitliliğini, hafıza alanını, bildirimleri gösterip göstermediğini, vücut analiz ve hareketlerinizi ölçüp ölçmediğini, piil ömrünü incelemeniz oldukça önemli.

Teknolojioku olarak bu içeriğimizde Samsung, Xiaomi, Huawei, Lenovo, Honor gibi dünya markalarının, indirime giren uygun fiyatlı akıllı saatlerini inceleyeceğiz. Ancak listemizde yer alan akıllı saatlere göz atmadan önce, cihazları internet satış fiyatı üzerinden değerlendirdiğimizi ve modelin en uygun satış fiyatını dikkate aldığımızı belirtelim.


İşte dünya devi markaların, indirime giren uygun fiyatlı akıllı saat modelleri!

Lenovo HW10H


Fiyat: 279,00 TL (350 TL'den düştü)


Ekran Boyutu:
1.22 inç
 
Ekran Çözünürlüğü:
240 x 204 piksel
 
Batarya Kapasitesi:
200 mAh
 
Wi-Fi:
Yok
 
Mikrofon:
Yok
 
Kalp Atış Hızı Sensörü:
Var
 
Konum Bilgisi:
Var
 
Suya Dayanıklılık:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.